PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 429
ocen
7,3 10 1 42429
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

10/10

ocenił(a) film na 5

Lubię takie filmy , jak najwięcej takich.

ocenił(a) film na 6
agata10018

Ogółem większość filmu bardzo fajna , ale końcówka nieudana.

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

Dlaczego nieudana?

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Zbyt przewidywalna. To tylko moje zdanie ...

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

W sumie może masz rację. Na przykład na końcu dziewczynka mogłaby wpaść pod samochód i umrzeć, albo zostać kaleką do końca życia... Tylko wtedy film byłby drugim "Mostem do Terabithii". Oglądałeś?

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Jak już to -łaś. Niestety nie ale , mam zamiar. Ten film mogli by w bardzo różne struny rozwinąć, przewidywalność to najmniej lubiana prze zemnie cecha dzisiejszego kina. Mogli by czymkolwiek zaskoczyć :(

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Nie zauważyłam błędy w mojej pierwszej wypowiedzi, przepraszam.

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

"Most do Terabithii" jest w podobnym stylu do "Wszystko na opak" tylko myślę, że ci się bardziej spodoba, bo jest to czego ci tutaj brakuje - zaskakujące zakończenie:) Także obejrzyj i daj znać jak się wrażenia:)

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Jaki słodki film. Strasznie źle moim zdaniem dobrane głosy, zbyt dziecinne. Zakończenie zaskakujące, i ta scena finałowa ^^ Strasznie mi się spodobało rozwinięcie wątku z tą dziewczynką ,, dolara za kibel ".

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

Ja akurat miałam angielską wersję z napisami, więc nie mogę wypowiadać się na temat dubbingu, ale cieszę się, że film Ci się podobał. Nie płakałaś???

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Mam kamienne serce, nie płakałam nawet na śmierci Zgredka i Syriusza z Harry'ego Potter'a.

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

Naprawdę nigdy nie płakałaś? Nawet na Titanicu? :)

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Nigdy, a na Tytanicu szczególnie :) Znasz jakieś filmy na których wszyscy muszą płakać ?

ocenił(a) film na 8
ploki_fw

Do głowy przychodzi mi Pamiętnik albo Szkoła uczuć. Spróbuj:-) Ale ja też nie płacze na tego typu filmach - za bardzo żerują na ludzkich emocjach i przez to wydają mi się banalne. Może po prostu trzeba znaleźć w filmie coś bliskiego naszemu sercu, co nas osobiście dotyczy... Może wtedy łatwiej będzie o płacz? :-)

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Nie wiem. Ciekawe, o Pamiętniku już gdzieś słyszałam.

ocenił(a) film na 10
ploki_fw

Końcówka jest zbyt przewidywalna to znaczy że zła? Na pewno trudniej by było przewidzieć końcówkę w której Bruce kładzie się na torach - pewnie była by lepsza...

agata10018

Właśnie obejrzałam. Piękny film :) Na końcu płakałam... chociaż nie wiem czemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones