PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 425
ocen
7,3 10 1 42425
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

że film skończył się w połowie? :D Mimo wszystko jestem urzeczony tą historią, dawno nie widziałem tak oryginalnego i pozytywnego filmu ( :

ocenił(a) film na 7
GangstaBros

ja też odniosłam takie wrażenie :) i nie było tego pocałunku na który tak czekałam :D

ocenił(a) film na 7
carmelov

mi również najbardziej brakuje tego pocałunku. może będą robić II część?

ocenił(a) film na 9
kat007

Na tym chyba między innymi polegał urok tego filmu, że pocałunku nie było :)

GangstaBros

dokładnie, brakowało mi w tej historii czegoś, chciałabym, żeby film był trochę dłuższy. ale i tak sądzę, że był świetny :)

GangstaBros

Mi natomiast zabrakło wątku ojca... Mogli rozwinąć jakoś to jego dziwne zachowanie w stosunku do sąsiadów... Ewidentnie skrywał jakąś tajemnicę. Był wrażliwy zwłaszcza o muzykę.

ocenił(a) film na 8
frosche

Zgadzam się. Wszystko się wyjaśniło, tylko jego historia pozostała trochę w cieniu. Z tym, że chyba wszyscy domyślają się o co tam chodziło...nie?

frosche

Rzeczywiście jakby o tym zapomnieli.. podejrzewam ze za tym kryła się jakaś nieudana kariera muzyczna, Po za tym zobaczył ze sąsiedzi którymi pogardzał to w rzeczywistości normalni szczęśliwsi ludzie niż on i jego rodzina . Wg. mnie film tez się skoczył w połowie, szkoda ciekawy sposób narracji ale jakby nie do końca wykorzystany, co ciekawe nie zawsze obie strony tej samej sytuacji do siebie pasowały,

Generalnie mam poczucie niedosytu, myślałem że ten pocałunek zwieńczy ten film, A tu go zabrakło, być może jego brak to oznaka że do prawdziwej miłość jeszcze potrzeba czasu.. Na razie zaczęli ze sobą rozmawiać.

ocenił(a) film na 9
skoczek_narciarski

może film się nie skończył w połowie, a w jakiejś 3/4 historii. Ale taki jego urok, spodobało mi się to. Tak samo z pocałunkiem. Motyw ojca faktycznie dziwacznie pominięty, ale cóż.

ocenił(a) film na 8
frosche

pasowałoby, żeby ten wątek był w drugiej części. Spokojnie byłaby tematyka- jakieś burzliwe dorastanie, zdrady, kłamstwa, telenowele itp :D bardzo chciałabym zobaczyć te druga cz. Ale to pewnie zależy od autora powieści

ocenił(a) film na 8
GangstaBros

zgadzam się zupełnie : >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones