PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 423
oceny
7,3 10 1 42423
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

Witajcie ,
Właśnie niedawno skończyłem oglądać już drugi raz ten film w krótkim odstępie czasu. Mam co do niego mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo mi się podobał, z drugiej coś mi tam nie grało. Oglądając tę produkcję za pierwszym razem poczułem jakbym cofnął się w czasie do momentu kiedy sam miałem ok. 13 lat. Jako chłopak utożsamiałem się z postacią Bryca. Na początku filmu jest przedstawione jak to Juli przez kilka lat od momentu wyprowadzki uganiała się za młodym Brycem. Wyrobiło to u mnie bardzo miłe uczucia, bo co w tym złego że ktoś się za tobą ugania. Można poczuć się bezpiecznie bo możesz robić większość rzeczy bez ponoszenia konsekwencji ponieważ ta osoba i tak będzie widziała w tobie to co najlepsze. Miałem wrażenie że to tyczy się mnie i faktycznie trwa to te kilka lat, a tu nagle dostaje plaskacza, ponieważ to tylko początek filmu. Praktycznie przez całą resztę filmu się męczyłem, wiedząc że moja postać coś schrzaniła i teraz do końca musi to naprawiać.

Nie wiem, może ktoś też za bardzo się wczuł podczas oglądania i domyśla się o co może mi chodzić.

użytkownik usunięty
MatiiJD

Pewnie chodzi o moment z jajkami, jeśli dobrze pamiętam. W momencie kiedy Juli zobaczyła jak Bryce wyrzuca je do kosza to było jak wyrzucenie jej miłości do niego do kosza. Bryce mógł spokojnie być z nią szczery, że jego rodzina nie chce ich, a zamiast tego okłamywał ją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones