PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 423
oceny
7,3 10 1 42423
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

Główni bohaterowie

ocenił(a) film na 10

Jak myślicie czy główni bohaterowie byli potem razem po jakimś czasie? Mi się wydaję , że tak.
Mimo , że w filmie nie zobaczyliśmy ich pocałunku (co uważam za minus) to w ostatniej scenie Juli
mówi sobie w myślach , że ich pocałunek odbędzie się już niedługo. I mimo tego , że się unikali i
nie potrafili określić swoich uczuć przez większość filmu to każde coś do drugiego czuło. Ostatnia
scena , gdy bohater sadzi to drzewo to taki nowy początek dla nich. Zaczęli się dobrze poznawać itp
i wierzę , że po pewnym czasie zostali parą i miał miejsce ich pierwszy pocałunek:)

feliks35

Możliwe, że tak. W końcu podobno od nienawiści do miłości czasem bywa tylko jeden krok.

ocenił(a) film na 8
feliks35

To jest logiczne, że film niesie przesłanie, iż żyli długo i szczęśliwie. Nie wiem jak w książce, ale żeby z filmu wynieść wnioski, że się to nie rozwinęło lub urwało, to trzeba być niesamowitym pesymistą i absolutnym czarnowidzem

ocenił(a) film na 7
feliks35

Film pokazuje dwoje bardzo młodych ludzi i ich pierwsze zauroczenie. To nie ma żadnego znaczenia co było później. Liczy się tylko ten moment. Powrót autora filmu (książki) do lat dzieciństwa, do momentu kiedy czuł się szczęśliwy.
Co do realiów, to w praktyce takie związki rzadko przechodzą próbę czasu. Ale to już zupełnie inna bajka:)

ocenił(a) film na 9
2222

Pewnie po to nam są właśnie książki i filmy takie jak to - żeby mieć w sobie więcej nadziei, że może jednak komuś się udało, że może i mnie się uda... Film - niesamowicie przyjemny i optymistyczny - zrobiło mi się ciepło na sercu i może troszkę żal, że takie czasy są już daleko za mną...

użytkownik usunięty
feliks35

Przez to patetyczne i sztampowe zakończenie film stracił na wartości, choć i tak nie jest wart uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones