PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 429
ocen
7,3 10 1 42429
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

flipped 9/10

ocenił(a) film na 9

Ogladalem setki takich filmow, ale Flipped ma jedna znakomita ceche... jest niezwykle cieply, lagodny, romantyczny ... w sumie film ktory nie ma wielkiej akcji ale swietnie wyrezyserowany. Swietne kreacje aktorski. Jak dla mnie ten film to jak powtorka z rozrywki ale w bardzo dobrym stylu, Moim zdaniem warto.

dabram17

piękny film, bardzo delikatny, wzruszający..

ocenił(a) film na 9
seeiko

popieram... 9/10

aż szkoda że tak szybko się skończył ;)

dabram17

Lepiej bym tego nie ujęła. Bawi i wzrusza. Wspaniały film. Ani minuta mi się nie dłużyła, nie pamiętam już, kiedy ostatnio oglądałam coś, co do tego stopnia by mnie wciągnęło!
Serdecznie polecam starym i młodym!

ocenił(a) film na 6
ewusekr

uroczy;)
nie jestem fanką kina familijnego, ale ten film ma coś w sobie, główni bohaterowie przekonywujący, klimat lat 50 no cudowny. tylko jeśli chodzi o te jajka to zdziwiła mnie ignorancja niektórych ludzi, wiem, że to stany no ale nie aż tak żeby nie wiedzieć takich rzeczy;d

Lyra_2

Film na fantastyczny klimat i ciekawy pomysł na jego prowadzenie z perspektywy tego chłopca i tej dziewczynki. Myślałam ,że go wyłączę jak zobaczyłam ,że grają tam dzieciaki ale zmieniłam zdanie. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones