PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 422
oceny
7,3 10 1 42422
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

jak skonczylam ogladac to zrobilam najzwyczajniej w swiecie "uffff..." wkoncu... udalo sie dotrwac do konca i nie wylaczyc w polowie ... :) 5 to i tak jakby ciut zawyzona ocena ale to za ta koncowke jestem wstanie tyle i az tyle dac.

czarna404

ogarnij sie, koncowka byla wiadoma od saemgo poczatku, nie wiem skad twoje zdziwienie. dobry film mocne 8.5

ocenił(a) film na 5
turkuc_podjadek

jakie zdziwienie?co prosze? jestem ogarnieta wcale mnie ta koncowka nie zdziwila gdzie ja niby napisalam o tym ze mnie koncowka zaskoczyla?byla latwa to przewidzenia ale fajnie pokazana o to mi chodzilo. takze twoj komentarz jest tu zbedny

ocenił(a) film na 8
czarna404

Mnie ten film w ogóle się nie dłużył, wręcz przeciwnie, nie spojrzałam ani razu na zegarek, żeby sprawdzić kiedy się skończy. Wg mnie bardzo dobry film. Może nie jakiś ambitny ale bardzo miło można spędzić czas oglądając go.

ocenił(a) film na 9
czarna404

Za końcówkę to można pochwalić np taki film jak Remember Me. A tu jest zwyczajna. Ani nie podbija oceny , ani nie obniża.
Magia tego filmu kryje się w jego klimacie "Cudownych Lat" połączona z narracją w stylu "Kocha...nie kocha". Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie rewelacja.

czarna404

ciekawe jak taki słaby film może mieć tyle pozytywnych opinii :)

iurabos

Zależy gdzie :)
Bo uznania krytyków nie zdobył, ale ci zawsze są krok do przodu przed ciemnotą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones