PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757136}

Dziewczyna w sieci pająka

The Girl in the Spider's Web
5,8 15 135
ocen
5,8 10 1 15135
4,6 10
ocen krytyków
Dziewczyna w sieci pająka
powrót do forum filmu Dziewczyna w sieci pająka

Wymoczek

ocenił(a) film na 5

Odpowiednik Craiga to jakies nieporozumienie.
Film naciagany do granic mozliwosci.
Wedlug mnie z DzT niewiele wspolnego.

niuniatg

Odpowiednik Craiga?
A czasem to nie Craig był odpowiednikiem śp. Michaela Nyqvista z trylogii Millenium...

pawelk1504

to samo miałem pisać :) akurat oryginał jest o wiele lepszy niż to coś z tym słabym bondem ...odpowiednik craiga hahahaha :d

niuniatg

Dla mnie Craig to jakaś pop*****łka a nie Bond.Koleś wygląda jak wymoczek,robi bužki przez cały film jak Derek Zoolander.To obraza dla Seana Conner'ego czy Rogera Moora.Przecież on ma z 175cm wzrostu, posturę kolesia z doktoratu na socjologii i charyzmę aktorską porównywalną że schyłkowym Nicolasem Cagem:) Dla mnie idealny Bond to Sean Bean.Szkoda że go zdyskwalifikowali w Goldenaye:(

niuniatg

Nieporozumieniem jest to co mówisz, gdyż to właśnie film z Craigiem był plagiatem Millennium, tak więc Craig jest tutaj nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 7
niuniatg

Chyba żart! Facet jest świetny! Jest WYSOKI postawy, ma w sobie tą nute romantyzmu. Tych cech Craig nie posiada. Poza tym ten aktor idealnie wkomponował się w styl gry Claire. Miedzy nimi czuc magnetyzm.
Tak właśnie wyobrażałam sobie Mikaela!

ocenił(a) film na 7
niuniatg

No nie taki zły.

niuniatg

już nie patrząc na craiga, jak na ta postać facet jest miałki taki troche nijaki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones