PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782673}

Dziewczyna w skrzyni

Girl in the Box
6,2 2 767
ocen
6,2 10 1 2767

Dziewczyna w skrzyni
powrót do forum filmu Dziewczyna w skrzyni
majka_sulowicz

Dopiero po przefiltrowaniu w kategorii dramat wyskakuje na 5 pozycji.Może fw ma jakies ustawienia,że póki nie ma okładki tudzież opisu ,wielu głosów itp to pomija taki film.

majka_sulowicz

wydaje mi się że wyszukiwarka na filmwebie pozycjonuje na podstawie ilości głosów i dlatego ciężko znaleźć mniej znane filmy (o wiele łatwiej szukać przez google "tytuł filmu filmweb"

ocenił(a) film na 6
kfleszer

Dokładnie, właśnie też trafiłem przez gugiel, bo FW własna wyszukiwarka nie dała rady...

ocenił(a) film na 8
majka_sulowicz

Tak jak napisał kfleszer. Dużo wyszukałem też po angielsku, ale znajdywały się one na niższych pozycjach nieraz. Trochę to dziwne, że film jest na filmwebie, a nie można go odszukać. Czasami w ogóle nie wyszukało !. Jeszcze gorzej to wygląda na aplikacji mobilnej.

majka_sulowicz

bo jesteś na innym levelu

majka_sulowicz

Bo filmwebowa wyszukiwarka jest wyjątkowo gówniana, nawet jak na Filmweb.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Nie gadaj, teraz i tak jest o niebo lepiej niż jakieś kilka lat temu, bo wtedy nic się nie dało znaleźć, a tytuły trzeba było wpisywać bezbłędnie i całe!

ZSGifMan

A co, teraz jest inaczej? Ja często muszę szukać filmu po reżyserze, albo aktorze. Nie mogę zrozumieć dlaczego wpisując poprawnie cały tytuł pojawia się on na dwudziestym miejscu listy, a przed nim wszystkie inne filmy, które mają choć jeden wpisany wyraz w tytule. Przecież to jakiś obłęd.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

A to akurat prawda!
Tu się zgadzam i mnie też szlag trafia raz po raz jak nie mogąc znaleźć filmu muszę guglować "filmweb" i dalej tytuł filmu, najlepiej oryginalny, bo te tłumaczenia to można... a przemilczę lepiej ;p

A ten problem to się nazywa "pozycjonowanie" i o ile w guglu da się jeszcze to znieść i można zrozumieć, przynajmniej w pewnym stopniu, to tutaj - na forum filmowym tytuły filmów dyskryminować, dla kasy jak nic, ale jak?!

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

mnie się wydaje, że kiedyś właśnie działało to lepiej, a teraz jakoś dziwnie to pozycjonuje...

ocenił(a) film na 7
majka_sulowicz

Starczy dopisac do tytulu filmu rok produkcji i zawsze znajdzie

majka_sulowicz

Bo to filmweb

majka_sulowicz

bo acta2 weszło w życie, cenzura internetu

majka_sulowicz

Nie tylko tego filmu ale i wielu innych. A niektórych nie potrafi wyszukać bo ich na filwebie nie ma. Z tego powodu, że system dodawania jest tak durny a weryfikatorzy tak "inteligentni inaczej", że nikomu się nie chce te go robić.

ocenił(a) film na 7
majka_sulowicz

Dzisiaj 16.06.2021 wpisałem " Dziewczyna W Skrzyni " na głównej w wyszukiwarkę i mi znalazło normalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones