PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657155}

Dziewczyna warta grzechu

She's Funny That Way
6,0 22 855
ocen
6,0 10 1 22855
5,4 16
ocen krytyków
Dziewczyna warta grzechu
powrót do forum filmu Dziewczyna warta grzechu

Nie ma to jak premiera w Polsce po prawie roku...

ocenił(a) film na 6
miko369

Najlepiej bezpodstawnie rzucać oskarżenia pod adresem dystrybutorów:-)
Film miał premierę w sierpniu 2014 roku, ale widziała go wtedy jedynie garstka osób na festiwalu w Wenecji. Do dystrybucji kinowej, nawet w USA jeszcze nie wszedł (według Filmwebu premiera w kinach w USA jest 10.04, w Polsce zaś 19.06, natomiast IMDB podaje daty odpowiednio 01.05 i 10.04), więc nie wiem, do kogo te żale.

ocenił(a) film na 8
kRis

dzięki wielkie!!!!!!!!! na szukałem się go wszędzie bo premiera właśnie w sierpniu była i wściekły byłem że nie ma go nigdzie a tu taka ulga :) jeszcze raz dziękuje za uświadomienie mnie

kRis

dzis leci na ladies night w cinema city

ocenił(a) film na 7
miko369

czasami premiera oznacza jakiś pokaz na festiwalu a do szerokiej dystrybucji trafia później. Z jednej strony więc premiera była, ale z drugiej strony uważam, że powinno się używać daty premiery jako wejście do szerokiej dystrybucji.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

no faktycznie , problem. a kto to widział w kinie ?

ocenił(a) film na 6
miko369

Nie słuchaj ich. Premiera w przypadku filmu to "puszczenie go" szerszej publiczności. Skoro po raz pierwszy zrobiono to 29 sierpnia 2014, to znaczy, że wtedy miał swoją premierę. I nie ma tu żadnej dyskusji w tej kwestii.
Ja osobiście zgadzam się z @Unibet_78 - data premiery powinna oznaczać jednocześnie wejście do dystrybucji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones