PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35982}

Dziewczyna z Jersey

Jersey Girl
6,5 31 530
ocen
6,5 10 1 31530
5,1 8
ocen krytyków
Dziewczyna z Jersey
powrót do forum filmu Dziewczyna z Jersey

Ciepły film

ocenił(a) film na 8

O tym, co jest w życiu najważniejsze ...
Polecam!!

peza_92

Zgadzam się, kapitalny!

użytkownik usunięty
peza_92

Co według filmu, a co według Ciebie jest w życiu najważniejsze? Na różnych etapach życia myślę nad tym i priorytety mi się zmieniają. Przeczytałem to zdanie i... nie potrafię wskazać tej JEDNEJ najważniejszej rzeczy. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8

Miłość ... przecież Ona jest najważniejsza ;))) Na każdym etapie ... Pozdrawiam serdecznie :]

użytkownik usunięty
peza_92

:) Dzięki! Myślałem sobie nad tym parę dni i fakt - chyba miłość. Tyle, że ją należy rozumieć szeroko - do dzieci, rodziców, Boga /jeśli ktoś wierzy/, przyrody i samego siebie. Pozdrawiam weekendowo, a w temacie, choć to forum filmowe, a nie muzyczne, ale.... polecam"Dbaj o miłość" T. Nalepa, "Serce" Kabanos oraz "Henry Lee" Nick Cave and P.J. Harvey /tu warto oglądnąć clip, chemia między tą dwójką niesamowita/.

ocenił(a) film na 8

Obecnie bardzo pielęgnuje w sobie tą ostatnią ... :-) A za piosenki dziękuje, przesłucham na pewno :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)

użytkownik usunięty
peza_92

Kontynuując temat "miłości". Właśnie jestem po projekcji filmu... o miłości. "Love Exposure" - japoński. To bardzo, jak na nasze standardy, nietypowe kino. Ale gdy przywykniesz do tej konwencji i dasz się ponieść temu specyficznemu klimatowi, może uznasz, że to bardzo ciekawe kino. Polecam! Film zupełnie w odmiennym typie niż kino europejskie czy amerykańskie.

ocenił(a) film na 4
peza_92

czyli o seksie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones