PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229503}
5,6 3 992
oceny
5,6 10 1 3992
Dziewczyna z przedmieścia
powrót do forum filmu Dziewczyna z przedmieścia

obronic ten film, gdyz wiekszosc uwaza go za nudny i nieciekawy. wydaje mi sie, ze głownym zalozeniem rezysera i ogolnie ludzi pracujacych nad tym filmem bylo zrobienie filmu o wysokich lotach, a nie lekkiej komedii romantycznej. I tak mysle sobie, ze im sie prawie udalo. pokazali, jak glowna bohaterka dojrzewa, jej wzloty i upadki, ze nie zawsze jest kolorwo. rozumiem, ze ten film moze sie wydawac nudny dla niektorych, ale ja szczerze go polecam... aha... muzyka w filmie jest cudowna. szczegolnie piosenka imogen heap.

co do gry aktorskiej sary, to powiem tyle-zawsze ja lubilam, jednak nigdy nie uwazalam jej za wybitna aktorke, jednak powiem szczerze, ze nie byla koszmarna. dala dziewczyna rady

ocenił(a) film na 6
Sparkle

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią odnoście filmu. Może nie jest on najwyższych lotów, ale pokazał w sposób szczególny różne etapy życiowych niepowodzeń i powodzeń młodej dziewczyny. Lubię oglądać takie proste historie owianą ciekawą fabułą miłosną. Byłam ciekawa zakończenia, czy para zostanie ze sobą, czy też się rozejdą? Czasami przeszkadzał mi gra aktorska Sary. W pewnych momentach odczuwałam, że to co robi na ekranie jest sztuczne itp. Nie dostrzegałam jej emocji, ani prawdziwości w granej postaci. Jednak pomimo wszystko przyjemnie mi się oglądało. Możemy pozazdrościć Sarze, jako aktorce małe kalibru, że udało jej się zagrać z WIELKIM ALANEM. Daję 6/10...:D

Bina_WS

Mnie się film podobał. Nie rozumiem tylko dlaczego w kategorii gatunek na filmwebie ma dramat/komedia romantyczna. Jak dla mnie jest to film obyczajowy.

Ewcia78

Zgadzam się. Fajna nie komedia romantyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones