PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa
Amestan

najgorsze że ta nie winna dziewczyna była świadoma że każdy ich chory pomysł był realizowany bez emocji i litości nad nią.

Amestan

szczerze żaden film o duchach i szatanach mnie tak nie przeraża jak okrucieństwo w tym filmie.mam na myśli gwałt i okaleczenie jej (zwłaszcza punktu G) nie mogłem zasnąć.nie wiem co bym zrobił gdyby spotkało to np.moja córkę.chyba bym stał się nie poczytalny dla nie poczytalnych.tępił bym wszystkich psychicznych.

Amestan

ta kobieta sadystka powinna dostać kare śmierci taka jaką przechodziła nie winna dziewczyna.

Amestan

jak można wpaść na pomysł żeby wypalić dziewczynie punkt G.tylko dlatego że próbowała ucieczki.była torturowana bo uderzyła chłopca za to że ja obmacywał.a on do tego się nie przyznał.i jeszcze te wszystkie dzieci się temu przygląndały

Amestan

najbardziej zabolał mnie gwałt i okaleczenie (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego narządu u kobiet.jeszcze palnikiem gazowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones