PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 797
ocen
7,0 10 1 27797
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Oczywiscie pomijajac fakt ze zrobili go chyba po to zeby pokazywac jak znecaja sie na rozne wyszukane sposoby nad biedna dziwiewczyna,w filmie nie za grosz logiki.
1.Nie mam zielonego pojecia dlaczego ten caly dawid nie powiedzial nikomu
2.Scena gdzie przyszedł policjant bo usłyszal od kogos ze bija tu dziewczynke po czym wychodzi nie chcac jej nawet zobaczyc [mogł przyjsc pozniej czy na drugi dzien]
3.A na koncu gdy policjant pojawia sie nagle w drzwiach -myslalem ze padne ze smiechu

Ten film to jest dopiero obraza dla mojej inteligencji!!
Nie mam pojecia co myslał koles ktory go rezyserował .Chyba wyszedł z zalozenia pokazemy jak znecja sie nad nią, i dodanym kilka idiotycznych scen . Moze widz bedzie tak przejety tym co jej robia ze nie zwroci na to uwagi. No i jakim cudem ten film ma 8. Co juz wystarczy pokazc sceny znecania sie nad dziewczynka i mamy hit ? .
Co za idioci wytawili mu ta ocene?!!

To ze wszedzie tam byly dziciaki to wprost nie do uwierzenia .To musiała byc chyba dzielnica psychopatycznych szczeniaków. Trudno mi pojąc jak to mogło sie wydarzyc, jesli wygladało mniej wiecej tak jak w filmie.
SZOK!!

Kiszczak

Zanim napiszesz swój DEBILNY komentarz zapoznaj się z faktami.
Motyw z policja która olewa sprawę jest autentyczny, tak samo jak motyw dzieciaków które nic nikomu nie mówią a nawet pomagają. Jedyne poważne przekłamanie jest takie że realnie całość rzeczywiście działa sie w amerykańskich slumsach a nie na normalnym przedmieściu. A co do tortur to jak już wiele osób przede mną napisało, to co pokazali w filmie jest niczym w porównanie do rzeczywistości.

Bardzo dobry film, pokazujący że, wbrew całemu feministycznej propagandzie jaka nam się wciska, kobiety-mordercy są równie popaprane co mężczyźni, jeśli nie bardziej.

Lord_Vampire

Bardzo dobry film? no ladnie!
A co w nim takiego dobrego ? Tak ci sie podobało patrzenie przez wiekszasc filmu na to co jej robią ?

Jesli chodzi o policje to nie wyczytałem nigdzie wzmianki o tym ze "olali sprawę"! Poprosze o linka! Chetnie sie przekonam!
A nawet jesli to scena z tym policjantem to i tak zenada. "Dzien dobry słyszałem ze u pani w domu jest bita dziewczynka .Nie ma jej jest na zakupach. Ok trudno .Do widzenia!"
Jesli nie razi cie ta scena to ty jestes debilem!!


"tak samo jak motyw dzieciaków które nic nikomu nie mówią a nawet pomagają." tak wiem ale nasz kochany dawid[Miałem namysli tylko jego] byl jej przyjacielem . Wiec dalczego nie powiedzial ? Nie znajduje wytłumaczenia! Wystarczyło zeby wspomniał ojcu i koniec sprawy!


Nie podwazam faktów ,mowie o filmie!!!
Więc nastepnym razem przeczytaj lepiej post 2 albo 10 razy[czytajac to co piszesz mam warzenie ze przydalaby ci sie lekcja czytania ze zroumieniem] zanim zdecydujesz sie na taka debilną odpowiedz!!


Kiszczak

Podoba mi sie w nim to że porusza temat tabu jakim są poważne przestępstwa dokonywane przez dzieci z inspiracji dorosłych. Podoba mi się że przedstawiona historia jest w stanie poruszyć nawet zatwardziałych fanów horrorów i pozostaje na długo w pamięci.

Jest sporo linków na forum do stron opisujących prawdziwą historię, żeby daleko nie szukać "http://zbrodnia.of.pl/".

Scena z policjantem raziła by mnie gdyby nie to że dokładnie oddaje realia miejsca i epoki - ktoś katuje dziecko - pewnie zasłużyło a ja to olewam nawet jeśli płaca mi za to żeby coś w tej sprawie zrobić.

Co do Dawida to obejrzyj film jeszcze raz to może zrozumiesz czemu nie powiedział nic ojcu. Zwróć uwagę na 2 sceny
Reakcja na zawiadomienie policji przez rodziców innego z chłopców
Co mówi ojciec Dawida o biciu kobiet kiedy rozmawiają w barze.
Dawid wolał sam coś zrobić bo w pomoc dorosłych nie wierzył.

Film ma swoje wady, idealny nie jest. Mimo to jako produkt oparty na faktach musi sie jakoś do nich odnosić. Zarzucasz mu brak logiki w scenariuszu, ale gdyby reżyser uwzględnił twoje uwagi to musiałby przekłamywać fakty. I powstałby kolejny kiepski horrorek dla nastolatków.

Lord_Vampire

Argumenty apropo dawida nie bardzo mnie przekonują.Ale poprostu w fimie przedstawili to tak a nie inaczej.
Po przeczytaniu tego dokładnego opisu zbrodni nie moge uwierzyc w ludzka znieczulice . I jak udało sie jej przez długi czas ukrywać te praktyki.

I w zadnym wypadku nie zaliczylbym go do horrorów to jest jeden wielki dramat,tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones