PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 795
ocen
7,0 10 1 27795
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Historia Sylvi Likens naprawdę mnie poruszyła. Ten film jest po prostu słaby. Rzeczywista historia okazała się straszniejsza od filmu. Film/horror jakich wiele...Niczym się nie wyróżniał...

Wydał mi się też momentami zbyt szybki. W sensie akcja zbyt szybko się rozwijała. Momentami jednak przystopowywał na nieco nudnawych monologach Ruth.

Ujęcia scen były dziwne... ciągłe przybliżenia na twarz... Bądź też częściowe ucinanie głowy...

Właściwie...taki nijaki był

Opheliac89

Tylko wiesz, że do historii Sylvi bardziej odnosi się film An American Crime, a ten chociaż podobny jest oparty na opowiadaniu Jacka Ketchum'a.

ocenił(a) film na 5
Opheliac89

Zgadzam się z Twoją opinią.
Prawdziwa historia mrozi krew w żyłach. Najpierw obejrzałam Amerykańską zbrodnię, poruszyła mnie. W komentarzach do filmu doczytałam się, że Dziewczyna z sąsiedztwa drastyczniejsza, mocniejsza, nie dla ludzi o słabych nerwach... W żaden sposób jednak ten film na mnie nie zadziałam, ot taki sobie... Ani drastyczny, ani poruszający... Za dużo gadania.

ocenił(a) film na 7
cysia92

Dokładnie, Amerykanska zbrodnia byla duzo mocniejsza niz ten. Nie wrócililbym do niej po raz drugi. Kilka dni trzymał a dodatkowo naczytalem sie artykułów o Sylwii. Tragedia, prawdziwa tragedia... jak tak mozna... czlowiek czlowiekowi...ech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones