PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Trochę dziwne...

ocenił(a) film na 8

Film naprawdę poruszający i zdumiewający, jednak jedno mi się w filmie nie zgadzało dla czego na
końcu policja zamiast zabrać Meg do lekarza albo jakkolwiek jej pomóc po prostu zostawiła ją i
wróciła po pewnym czasie kiedy było już za późno...?

Musaranya

Heh... no właśnie. Wytłumaczenie znajdziesz w prawdziwej historii, prawdziwej Sylvii Likens - http://pl.wikipedia.org/wiki/Sylvia_Likens ...

Guruth_yave

prawdziwa historia jest inna niż film.są 2 filmy na faktach amerykańska zbrodnia i dziewczyna z sąsiedztwa.wydaje mi się ze ta historie co ty przedstawiłeś w linku dotyczy amerykańskiej zbrodni.

Guruth_yave

w amerykańskiej zbrodni ofiary miały żyjących rodziców i nie było gwałtu.a dziewczynie z sąsiedztwa ofiara miała nie żyjących rodziców.więc który film jest na faktach.a może oba filmy przedstawiają dwie różne historie.

Musaranya

myślę że ta dziewczyna nawet jak by przeżyła,to po tym co przeżyła ( gwałt okaleczenie) targnęła by się na swoje życie.mniejsze zło że ta dziewczyna zmarła.

Musaranya

został by jej uraz psychiczny po tym co przeżyła

Musaranya

najbardziej zabolał mnie gwałt i okaleczenie (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego narządu u kobiet.jeszcze palnikiem gazowym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones