PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Wstrząsający.

ocenił(a) film na 9

Film którego fabułę długo się pamięta.

ocenił(a) film na 8
Motyl73

Zgadzam się, przerażający, wstrząsający - na pewno nie obejrzę go drugi raz . Jak dla mnie za mocne kino.

ocenił(a) film na 7
kris656

Dokładnie. Obejrzałam go wczoraj i choć potem próbowałam zabić wrażenie, jakie zostawił, jakąś komedią to i tak nie wyszło.
Pod koniec pożałowałam, że go włączyłam. Ciężko mi powiedzieć, czy to dobry film. Zbyt mocny.

ocenił(a) film na 8
butelkabezkaucji

Najpotworniejsza rzecz, jaką w życiu widziałam. Nigdy więcej!

ocenił(a) film na 7
butelkabezkaucji

Myślę że nie ma czego żałować, kto wie ile takich dramatów rozgrywa się obecnie w Polsce, na świecie ?
Gdyby główny bohater zareagował wcześniej , pewnie inaczej losy Meg i jej siostry by się potoczyły ,ale film
ma za zadanie wzbudzić w nas gniew , sprzeciw wobec okrucieństwa nad drugim człowiekiem. Ilekroć dochodzi
do jakieś tragedii , sąsiedzi zawsze mówią to samo : ja nic nie widziałem, nic nie słyszałem .Często słyszy się także:
wyglądali na taką porządna rodzinę. Może to banalne ,ale film mną tak wstrząsnął , że postanowiłem być bardziej czujny
i wrażliwy na problemy innych. Nauczmy się reagować, to przeslanie tego filmu. Od strony walorów artystycznych , gry aktorów,
zdjęć itd. ciężko mi ten film ocenić gdyż niósł ze sobą zbyt wysoki ładunek emocjonalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones