PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

temat ważny i dobrze pokazany ale jeżeli jest na faktach dlaczego młody chłopak wiedząc co się dzieje z tą dziewczyną mało tego niejednokrotnie widząc te chore tortury nie powiedział o niczym rodzicom? ten film raczej nie pokazuje dokładnych faktów tylko przypuszczenia....

ocenił(a) film na 8
Rurek_2

Pamiętaj, ze był dobrym przyjacielem synów "cioci Ruth", a ją samą uważał niemal za jeszcze jednego kumpla z paczki. Jak można zauważyć w trakcie filmu krępował się okazać innym że zależy mu w jakikolwiek sposób na Meg(scena kiedy dostaje od niej rysunek i gdy słyszy od Susan w obecności chłopaków, że Meg powiedziała, że go lubi). Ruth powiedziała mu też wcześniej, że to co dzieje się u nich w domu to tylko i wyłącznie ich sprawa, a on, byc może także wystraszony, a częsciowo nie dowierzając, ze Ruth może być zdolna do jeszcze gorszych rzeczy trzymał buzię na kłódkę. A gdy w końcu się zdecydował było już za późno...

polishchaser1

z tego co ja wyczytałem w necie, to tak naprawdę żaden z dzieci sąsiadów nie pomógł tej dziewczynie, ona zmarła (a raczej została utopiona) w wannie, wszystko wyszło na jaw, gdy owa Ruth kazała zawiadomić jednemu z synów policje, aby przekazać wcześniej przygotowany - wymuszony list napisany przez Sylwie o tym, że dziewczyna postanowiła 'uciec/dołączyć do swoich rodziców'... podczas tego całego zamieszania siostra Sylwii powiedziała do jednego z policjantów "zabierzcie mnie stąd a powiem co sie stało" - mój angielski nie jest najlepszy wiec jak źle to zrozumiałem to niech mnie ktoś poprawi

ocenił(a) film na 8
MichaLuk

Pamiętaj, że film jest jedynie adaptacją książki, której treść była jedynie zainspirowana autentycznymi wydarzeniami o których piszesz. A bliższy prawdziwej historii będzie "An American Crime" który w kinach USA pojawi się dopiero w czerwcu. Poczekamy-zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones