PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

masakra

ocenił(a) film na 8

Ten film jest na faktach,pokazuje jakie z dzieci mogą być potwory pod wpływem walniętego
dorosłego i to w dodatku rodzica

Maly23Flacha

tak ten walnięty rodzic powinien zginąć taką samą śmiercią co ofiara.a co do dzieci były zepsute psychicznie przez stukniętą ciotkę.myślę że dzieciom psycholog by pomógł.ale ciotce chyba już nie.

Maly23Flacha

jak można wpaść na pomysł żeby wypalić dziewczynie punkt G.tylko dlatego że próbowała ucieczki.była torturowana bo uderzyła chłopca za to że ja obmacywał.a on do tego się nie przyznał.i jeszcze te wszystkie dzieci się temu przygląndały

Maly23Flacha

szczerze żaden film o duchach i szatanach mnie tak nie przeraża jak okrucieństwo w tym filmie.mam na myśli gwałt i okaleczenie jej (zwłaszcza punktu G) nie mogłem zasnąć.nie wiem co bym zrobił gdyby spotkało to np.moja córkę.chyba bym stał się nie poczytalny dla nie poczytalnych.tępił bym wszystkich psychicznych.

Maly23Flacha

najgorsze że ta nie winna dziewczyna była świadoma że każdy ich chory pomysł był realizowany bez emocji i litości nad nią.

Maly23Flacha

najbardziej zabolał mnie gwałt i okaleczenie (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego narządu u kobiet.jeszcze palnikiem gazowym.

ocenił(a) film na 8
Wojtek107712

W filmie przesadzili w realu dziewczynke zaglodzili karmiac sucharami w piwnicy,gwal,tu niebylo,znecali sie psychicznie bili ja i kazali wkladac butelke po coli w miejsce intymne to i tak wystarczajaco chore na krzeslo z ta ciotkom

ocenił(a) film na 8
Maly23Flacha

Jest jeszcze jeden film o tychsamych wydarzeniach american crime nie taki brutalny ale bardziej zblizony do faktow i tak chory,na koncu podadza wyroki dla tych chorych kretynow

Maly23Flacha

to dobrze że prawdziwa historia była inna,ale to nie zmienia faktu że dziewczyna z sąsiedztwa bardziej mnie poruszyła.a american crime jusz oglądałem.

Maly23Flacha

jak kobieta może patrzeć na gwałt dziewczyny.okaleczyć ważny dla kobiet narząd jakim jest łechtaczka.musiała być zdrowo stuknięta. zależało jej na najgorszym cierpieniu. chyba zdawała sobie sprawę że gwałt i okaleczenie miejsca intymnego.najbardziej boli.

Maly23Flacha

dla mnie oba filmy są drastyczne.nawet jak jeden z tych filmów nie trzyma się faktów to rzeczywistość może być taka
sama.w amerykańskiej zbrodni dziewczyna była oblewana wodą.a w prawdziwej historii nikt jej nie oblewał.tylko była
wrzucana do wrzątku.następnie do wanny pełnej soli. w dziewczynie z sąsiedztwa przeraził mnie gwałt i okaleczenie
łechtaczki palnikiem gazowym.jak by nie patrzeć wszystkie pomysły buły chore.

ocenił(a) film na 8
Wojtek107712

Wojtuś co ty się tak podniecasz tym wypaleniem dzyndzelka ? W połowie wpisów w tym temacie piszesz o tym.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones