PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 792
oceny
7,0 10 1 27792
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Tego filmu nie idzie ocenić. Zwierzęta mają więcej szacunku, jak zabijają to od razu, a nie dla widzimisię . Film nie na moje nerwy. Od razu bym zaje@%ł taką kur@e!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
kamilsiodmak

Wiewiórki zanim zabiją swoje "pożywienie", jedzą żywe, ruszające się istoty. A więc, jesteśmy zwierzętami, niczym więcej, niczym mniej.

ocenił(a) film na 5
Pretender1980

ale dla zjedzenia, a nie satysfakcji

ocenił(a) film na 7
KamCel

Masz rację, ten problem jest bardziej złożony i warto nad nim się zastanowić wielowymiarowo. Pozdrawiam.

kamilsiodmak

Każdy kto ma kota, żyjącego na wolności, a nie zamkniętego w mieszkaniu wie, że koty potrafią bawić się swoimi ofiarami. Podrzucają do góry ledwo żywe myszy, puszczają je i łapią ponownie i nawet ich potem nie zjadają. Gdy są najedzone, polują dla sportu. Niedźwiedzie zjadają ofiarę żywcem, zaczynając od kończyn. Małpy, a w szczególności szympansy i pawiany są bardzo agresywne, zarówno w stosunku do innych gatunków jak i siebie nawzajem. Ucywilizowanie, socjalizacja człowieka w dużej mierze polega na nauce kontroli nad naturalnymi popędami. Dobrym przykładem są tutaj dzieci, zwyczajne dzieci, które w tej historii zdolne były do najgorszego okrucieństwa gdy dostały przyzwolenie od dorosłego. Panuje stereotyp niewinnego dziecka, które z natury jest dobre, nie ma nic bardziej mylnego. Dziecko musi się dopiero nauczyć co jest dobre, a co złe. Dlatego rodzice powinni poświęcać więcej czasu na wychowanie swoich dzieci i nie liczyć na to, że szkoła wszystko załatwi, bo nauczyciel często woli odwrócić wzrok od dokuczających sobie nawzajem dzieci i mieć święty spokój. Nie każdy jednak zaniedbany dzieciak zostaje mordercą, geneza zła jest zagadnieniem złożonym jak już ktoś powyżej napisał.

rubinooo

Bardzo cenne spostrzeżenia. Nigdy w ten sposób nie myślałem o dzieciach. Dałeś mi mocno do myślenia. Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones