PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
15 054
chce zobaczyć
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

sredniak

ocenił(a) film na 5

Ksiazka Rewelacja, film juz niestety sredniak ///

ocenił(a) film na 4
sztohas

Zgadzam się w stu procentach. Kiedy pierwszy raz przeczytałam książkę byłam pod wielkim wrażeniem, jak Ketchum oddał klimat i na prawdę współczułam dziewczynkom, wszystko wydawało się takie realistyczne. Film jednak hmm.. zakładam, że wydał mi się taki przeciętny, dlatego, że w ręce pierwsza wpadła mi papierowa wersja.

sztohas

To twoja opinia, uważam że film również miał w sobie moc. W moim przypadku pierwsze co udało mi się zobaczyć była to ekranizacja która jako pierwszy film wprawiła mnie w osłupienie, uważam że aktorzy podołali tak ciężkiej roli i tak przygnębiającej historii. Choć przyznaje że książkę przeczytałam jednym tchem, uważam że osoby zainteresowane zapoznaniem się z tą historią powinny wybrać film, zdecydowanie bardziej odpowie większości odbiorców niż nad to brutalna książka.

ocenił(a) film na 3
sztohas

Książka oparta na faktach, porusza. Jest brutalna i brutalna w rzeczywistości była ta historia która zdarzyła się na prawdę. Ketchum oddał w książce prawdziwe okrucieństwo. Spłycać historię na potrzeby filmu to troszkę nie wypada. Film jest słaby i myślę że gdybym nie przeczytała książki to też bym tak myślała. 3/10 to max.

SOlcia

Ketchum w ogóle ma mocne książki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones