PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578724}

Dziewczyna z sushi

Sushi Girl
5,4 1 293
oceny
5,4 10 1 1293
Dziewczyna z sushi
powrót do forum filmu Dziewczyna z sushi

film naprawdę zaskakująco brutalny i drastyczny jak na thriller emitowany w tv wieczorną porą; na pewno nie dla wszystkich. Nie chcę przesadzać, ale brutalność porównywalna może nawet z "Hostelem".
Fabuła i dialogi raczej bez rewelacji, dostaje się mniej więcej to czego należy oczekiwać po opisie. Jeśli nie nastawiać się na nic ambitnego, to film jest jak najbardziej oglądalny.
Spodobało mi się zgrabne zakończenie; uwaga, dalej będą duże SPOILERY. Okazuje się, że przypadkowy facet zastrzelony przez Duke'a podczas ucieczki był ukochanym tytułowej sushi girl, a ona nagle znajduje doskonałą okazję, aby zemścić się na szefie bandy. Wiedziałem, że chociażby ze względu na tytuł dziewczyna odegra kluczową rolę w filmie, ale takiego zwrotu się nie spodziewałem. Zemsta dziewczyny też była oparta w dużej mierze na szczęściu, bo przecież nie mogła przewidzieć że oni sami się pozabijają. Nawet pod koniec, z jej zemsty wyszłaby figa gdyby Mudżin nie pokusił się na fugu. Czyli mamy uproszczenie scenariusza, aby protagonistka miała doskonałą okazję do dokonania zemsty. Mimo wszystko warto obejrzeć, jeśli jest się fanem takich mocniejszych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones