PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014829}

Dziewczyna ze zdjęcia

Girl in the Picture
6,7 9 531
ocen
6,7 10 1 9531
6,4 5
ocen krytyków
Dziewczyna ze zdjęcia
powrót do forum filmu Dziewczyna ze zdjęcia

mnie ciekawi

ocenił(a) film na 7

czemu pochodzenie i historie 3 dzieci nie byly pociagniete i wyjasnione, wiemy tylko ze Michael nie byl dzieckiem tego psychola

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

Podejrzewam, że oprawca zmuszał dziewczynę do prostytucji. Więc pewnie nie wiadomo. :/

ocenił(a) film na 7
Katarina_Autumn

wydaje mi sie ze pierwsze dziecko jak byla w liceum miala z tym 'tatkiem' zwyrolem , trzecie z tego klubu gdzie pracowala albo z 'tatkiem'zwyrolem a Micheala nie wiem ,bo to zdaje sie bylo przed jej praca w klubie, chyba

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

Może faktycznie! I ciekawe czy na pewno była ich tylko 3... :/

ocenił(a) film na 8
Katarina_Autumn

Biedna dziewczyna, 20 lat i troje dzieci.... Jakie to musiało byc tragiczne dla tak młodej dziewczyny...

Katarina_Autumn

Nie. Ojcem Michaela był Gregory Higgs - chłopak Suzanne z czasu kiedy zaszła w ciążę zaraz przed pójściem do collegu. Pozostała dwójka to dzieci Floyda, jedno z nich to Megan, a drugiego nigdy nie odnaleziono. Czemu tę dwójkę oddał? Albo nie chciał utrzymywać więcej dzieci, albo dlatego, że były jego. I oddał je, tak jak sam został oddany przez matkę.

ocenił(a) film na 7
Lesza

Michael był ostatnim dzieckiem, nie pierwszym, a w pierwszą ciążę zaszła właśnie pod koniec liceum (i to o tamtym dziecku nic nie wiadomo). Nie wiem też skąd masz wiadomości o ojcach dzieci, w dokumencie podano parę domysłów, ale żadna teoria nie została przedstawiona jako potwierdzony fakt.

ocenił(a) film na 6
Baby_Firefly

No właśnie. No i czy zwyrol wcisz czeka w celi smierci czy nie.

ocenił(a) film na 9
jarik44

Na Wikipedii jest że nadal siedzi w celu śmierci - za kilka dni skończy 79 lat. Ale też brakowało mi tej informacji na koniec filmu.

ocenił(a) film na 8
Baby_Firefly

Temat na kolejny film. O tej sprawie oczywiście. To, co przedstawili było wyczerpujące na jeden, a nawet dobrze, bo zostawia w myślach widza.

ocenił(a) film na 8
Baby_Firefly

Myślę, że była notorycznie gwałcona, i przez niego i facetów, których sprowadzał. I dla niej to było "normalne życie", nie znała innej sytuacji.

Baby_Firefly

Trójkę? Miała dwójkę dzieci. W filmie nie było nic o trzecim dziecku. We wszystkich informacjach na jej temat też nic takiego nie ma.

lazarz

W filmie wyraznie była mowa o trojce dzieci - pierwsze dziecko - gdy zaszła w ciąże w liceum - " podobno oddano je do adopcji " , Michael i Megan

lazarz

Jak Ty oglądasz filmy,że takie kwiatki iwypisujesz ? W internecie rowneiz są informacje,że miała troje dzieci.

martini215

Nie martw się o to jak oglądam. O trzecim dziecku nie ma tematu w filmie.
Sprawdziłem. Tylko "Independent podał informację że dzieci była trójka. W filmie nic o tym nie było. Tym bardziej że to dziecko o którym dyskutujemy było pierwsze, że urodziła je jeszcze w liceum i oddała do adopcji (według independent).
W filmie pokazana jest jako licealna prymuska . I nie ma tematu o żadnej ciąży. Później był Michael (ojciec wywiózł ją kiedy była w ciąży) i na końcu córka którą oddała do adopcji (ta która jest na pogrzebie, nie pamiętam imienia). Przyjaciele z liceum którzy wypowiadają się w filmie nie wspominają nic o dziecku A nie sądzę że pomineli by tak znaczący fakt.

lazarz

Było powiedziane w filmie, że była trzy razy w ciąży. Na samym końcu praktycznie.

Baby_Firefly

Mnie za to ciekawi, ile ona pracowała w tych klubach że striptizem,jeśli 3 razy rodziła. Ciąża plus połóg to prawie cały rok. Ona zmarła mając 20 lat. Brakowało mi jasnej chronologii w tym dokumencie. Z tego co słuchałam na yt, to wyszło tak,jakby 1e dziecko urodziła w liceum i oddała do adopcji, drugie (michael) podobno jest synem jej chlopaka z liceum. Więc nie rozumiem jak to w końcu było. Ile lat miał michael kiedy zmarł? Chyba była mowa,że 5,6? A Suzanne miała tylko 20 lat kiedy zmarła? Niech się wypowie ktoś,kto lepiej to pamięta...

martini215

Ok sprawdzilam i Michael mial 2-2, 5 lata, kiedy zmarla jego mama i 6,kiedy zostal zamordowany. Za to trzecie dziecko Suzanne urodzila w1989r, rok przed swoja smiercią.

martini215

Trzecie dziecko o którym piszesz (jeżeli były trzy) to Megan (ta z pogrzebu) urodzona 1989. Michael urodził się 1988. Susanne zginęła 1990 więc Megan była ostatnim dzieckiem.
Jeżeli przyjąć fakt że 1 (trzecie dziecko) dziecko urodziła w liceum i oddała je do adopcji, to dlaczego nikt o tak ważnej sprawie nie wspomina w filmie (znajomi, przyjaciele itp)?

ocenił(a) film na 7
lazarz

Jak to nie? Bodajże ta przyjaciółka z liceum powiedziała, że Suzanne zdradziła jej, że jest w ciąży. I że przez to ojciec nie pozwoli jej pójść do wymarzonego collegu. A zaraz potem wyjechali, żeby nikt więcej nie dowiedział się o dziecku. Była też o tym mowa w samej końcówce, że wiadomo o tym, że urodziła co najmniej trójkę dzieci, pierwsze jako licealistka, które prawdopodobnie oddali do adopcji.

ocenił(a) film na 7
lazarz

Obejrzyj jeszcze raz, bo chyba oglądałeś po trzech piwach albo drzemiąc. Wyraźnie było powiedziane w końcówce, że rodziła trzykrotnie. I właśnie o pierwszym dziecku w liceum nic nie wiadomo, nie wiem też skąd wiedzieli o pierwszym dziecku.

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

W jakiejś książce podobno jest to wyjaśnione ,że te dzieci (przynajmniej dwójka )były dziećmi byłych chłopaków Suzanne z liceum ale DNA chyba nie zrobili ,raczej nie były to dzieci jej "ojca" /"męża" ,Michael na pewno nie był jak wiemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones