PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39069}

Dziki Mesjasz

Savage Messiah
7,3 225
ocen
7,3 10 1 225
Dziki Mesjasz
powrót do forum filmu Dziki Mesjasz

...

użytkownik usunięty

Bardzo mi się ten film podobał, świetna Dorothy Tutin. Wielki plus dla TCM za emisję. Było warto.

Widziałam ten film kiedyś w TVP ale dawno czy jest gdzieś dostępny bo chciała bym zobaczyć jeszcze raz

użytkownik usunięty
MorganaBlackcat

Ten film rzadko pojawia się gdziekolwiek, ja nie przypominam sobie, by emitował go inny program, niż TCM. :-(

To było z kilkanaście lat temu na Jedynce ale na pewno przed 2000 rokiem wiem że widziałam go I i ostatni raz właśnie wtedy i bardzo mnie urzekł swoim klimatem pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
MorganaBlackcat

No bylo, i mam to nagranie, teraz juz w divx, jakosc kiepskawa bo posrednio film byl na tasmie VHS bardzo eksploatowanej. :)
Arcydzielo.

MorganaBlackcat

jest na You Tube, ale żaden ceniący się kinoman nie obejrzy filmu w dziesięciu częściach i w małym formacie; chyba nie jestem ceniącym się kinomanem ;p

użytkownik usunięty
juliancio_wodnik

No to ja chyba też nie, bo także zdarza mi się oglądać filmy w tenże sposób.

Bólu nie ma , film można znaleźć w sieci na torrentach i to w dobrej jakości 16x9 , jedynie to napisów pl. nie ma. Muszę przyznać że młoda Helen Mirren miała fajne ciało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones