Odtwórz Zwiastun nr 1 2:34

Zobacz Dzikie łowy zwiastun

Film

Hunt for the Wilderpeople

2016 1 godz. 41 min.
7,5 29 594
oceny
7,5 10 29594
11 702
chce zobaczyć
7,7 9
ocen krytyków
{"rate":7.6666665,"count":9}
{"id":"752541","linkUrl":"/film/Dzikie+%C5%82owy-2016-752541","alt":"Dzikie łowy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/41/752541/7785377.2.jpg"}
Ricky trafia do rodziny zastępczej. Po śmierci przybranej ciotki, chłopak ucieka.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Dzikie łowy
Dzikie łowy (2016) Zwiastun nr 1 2:34
Dzikie łowy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Ricky ([person=1967510]Julian Dennison[/person]) to wychowany na hip-hopie, miejski, zbuntowany, krnąbrny nastolatek, który otrzymuje szansę nowego startu, gdy trafia do nowej rodziny zastępczej - sympatycznej i czułej cioci Belli ([person=257884]Rima Te Wiata[/person]), zrzędliwego wuja Heca ([person=4591]Sam Neill[/person]) i ich psa Tupaca. Po śmierci Belli Rickowi grozi odesłanie do innego domu, więc obaj z wujem uciekają i ukrywają się w buszu. W ślad za nimi ruszają szeroko zakrojone poszukiwania. Teraz, świeżo upieczeni banici muszą zdecydować - czy w blasku chwały ujawnić się, czy przezwyciężyć dzielące ich różnice i przetrwać jako rodzina.

Ricky (Julian Dennison) to wychowany na hip-hopie, miejski, zbuntowany, krnąbrny nastolatek, który otrzymuje szansę nowego startu, gdy trafia do nowej rodziny zastępczej - sympatycznej i czułej cioci Belli (Rima Te Wiata), zrzędliwego wuja Heca (Sam Neill) i ich psa Tupaca. Po śmierci Belli Rickowi grozi odesłanie do innego domu, więcRicky (Julian Dennison) to wychowany na hip-hopie, miejski, zbuntowany, krnąbrny nastolatek, który otrzymuje szansę nowego startu, gdy trafia do nowej rodziny zastępczej - sympatycznej i czułej cioci Belli (Rima Te Wiata), zrzędliwego wuja Heca (Sam Neill) i ich psa Tupaca. Po śmierci Belli Rickowi grozi odesłanie do innego domu, więc obaj z wujem uciekają i ukrywają się w buszu. W ślad za nimi ruszają szeroko zakrojone poszukiwania. Teraz, świeżo upieczeni banici muszą zdecydować - czy w blasku chwały ujawnić się, czy przezwyciężyć dzielące ich różnice i przetrwać jako rodzina.

boxoffice
$23 387 172 na świecie
$5 205 468 w USA
$18 181 704 poza USA
na podstawie
Barry Crump "Wild Pork and Watercress" (książka)
studio
Curious Film / Defender Films
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Hunt for the Wilderpeople
inne tytuły
Dzikie łowy Polska
Wild Pork and Watercress (tytuł roboczy) Nowa Zelandia
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Auckland, Horopito i Waiouru (Nowa Zelandia).
Bywa, że przerysowania w filmach niejako sabotują cały obraz. Waititi robi to jednak z dużym wyczuciem, a przede wszystkim z wielkim dystansem postaci do świata i samych ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 98%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • dzik

  lornemalwo ocenił(a) film na 8

  Scena z dzikiem zabijanym przez ciotkę. Leżeliśmy z synem ( 9 lat) na dywanie i płakali ze śmiechu. Najorginalniejszy wybryk kina familijnego jaki widziałem.

 • "Po śmierci przybranej ciotki, chłopak ucieka. "

  Ag__ ocenił(a) film na 9

  Większego spoileru w opisie nie dało się umieścić? Dobrze, że nie wchodziłam tu przed seansem, bo Filmweb potrafi spieprzyć całą przyjemność oglądania ;)

 • Hunt for the wilderpeople 8/10

  dabram17 ocenił(a) film na 8

  swietny orzezwiajacy film, pelen fajnego humoru i przygody, w sam raz dla doroslych i starszych dzieci. Genialne gra dwojki aktorow, swietnie sie uzupelniali. Ten grubasek jest naprawde niezly. FIlm trzeba ogladac z przymrozeniem oka i nie zaglebiac sie w realnosc badz nierealnosc ... więcej

 • naprawdę warto zobaczyć

  heisenberg_filmweb ocenił(a) film na 7

  Film zabawny i świeży. Nie trzyma się oklepanych amerykańskich schematów do których przywykliśmy. Sam Neill i dzieciak świetnie zagrali.

 • 7.5/10

  reptile2006 ocenił(a) film na 7

  Kapitalny pomysł na film... do tego świetnie wykonany... coś zupełnie nowego... film wyróżniający się z tłumu... gdyby nie ten cały pościg za samochodem dałbym 8... Polecam gorąco !