Film

Wild Horses

1985 1 godz. 40 min.
6,7 19
ocen
6,7 10 1 19
21
chce zobaczyć
{"id":"11699","linkUrl":"/film/Dzikie+konie-1985-11699","alt":"Dzikie konie"}
Po utracie pracy młody mistrz rodeo wyrusza wraz z przyjacielem do Wyoming, aby znaleźć zatrudnienie przy ujeżdżaniu dzikich mustangów. Na miejscu zakochuje się w córce ranczera.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Mistrz rodeo - Matt Cooper (Kenny Rogers) zostaje zwolniony z pracy w Teksasie. On i jego kumpel, Dean Ellis (David Andrews), decydują się wyjechać do Wyoming, aby dostać pracę przy spędzaniu mustangów. Jego żona Ann (Karen Carlson) daje im swoje błogosławieństwo rozumiejąc, że Matt musi znaleźć w życiu zajęcie, które go satysfakcjonuje.Mistrz rodeo - Matt Cooper (Kenny Rogers) zostaje zwolniony z pracy w Teksasie. On i jego kumpel, Dean Ellis (David Andrews), decydują się wyjechać do Wyoming, aby dostać pracę przy spędzaniu mustangów. Jego żona Ann (Karen Carlson) daje im swoje błogosławieństwo rozumiejąc, że Matt musi znaleźć w życiu zajęcie, które go satysfakcjonuje. Znajdują pracę u cowboya-weterana, Bill Ward (Ben Johnson). Dzięki tej pracy dowiadują się, że skorumpowany pracownik rządu Bob Bowne (Richard Masur), zarabia spore pieniądze na nielegalnej sprzedaży dzikich koni. W tym samym czasie Mattem zaczyna interesować się córka starego ranczera Chucka Reese'a (Richard Farnsworth) - Daryl (Pam Dawber).

inne tytuły

forum filmu Dzikie konie

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.