PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505005}

Dzwoneczek i uczynne wróżki

Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
6,7 6 570
ocen
6,7 10 1 6570
Dzwoneczek i uczynne wróżki
powrót do forum filmu Dzwoneczek i uczynne wróżki

Chciałabym iść na ten film z 3 letnią dziewczynką. Czy jest to odpowiednia bajka dla tak małego dziecka??? To byłby pierwszy film w kinie młodej... :) W ogóle czy warto?


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ania_pelka

myślę, że jak najbardziej odpowiednia, chociaż nie wiem, czy 3-letnie dziecko wszystko zrozumie z filmu... ale jeśli dobrze pamiętam to ja sama byłam pierwszy raz, gdy miałam 3 lata :) w filmie nie ma żadnych "przerażających"scen (ja byłam na "Anastazji..." :)), choć oczywiście dreszczyk emocji jest :)
niezbyt mi się podoba, co ostatnio Disney robi z nowymi bajkami, ale muszę przyznać, że ta była naprawdę przyjemna i przez chwilę można było nawet poczuć tą starą magię Disneya :)
Z wszystkich filmów, które grają w tym czasie w kinach, to myślę, że ten jest najodpowiedniejszy na pierwszy raz :)
pozdrawiam i życzę miłego seansu!

ocenił(a) film na 8
ania_pelka

Byłam na tym filmie właśnie z 3 letnią córeczką - była zachwycona. Tak jak pisze moja poprzedniczka - ta bajka to stara dobra magia Disneya. Też uważam, że to najodpowiedniejszy film na pierwszy raz

ocenił(a) film na 8
ania_pelka

Z jednej strony film bardzo fajny, nawet nie jest długi, to dziecko nie powinno się znudzić. Tylko nie wiem czy 3letnie dziecko wiele zrozumie z tej bajki i czy nie jest jeszcze za małe na wypady do kina ;)

Mych0l

Ja również byłem pierwszy raz w kinie z 3letnią córeczką - ogólnie ok - choć od 40min. trochę się wierciła po sąsiednich siedzeniach, ale ona ma problemy z koncentracją na codzień:)

ocenił(a) film na 8
piotrasinski_2

Dziękuję za pomoc! Już byłyśmy i było super:D Chociaż był moment znudzenia, ale młoda dała radę i wysiedziała:) O dziwo mi też się całkiem sympatycznie oglądało. Naprawdę miła bajeczka:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones