PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505005}

Dzwoneczek i uczynne wróżki

Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
6,7 6 570
ocen
6,7 10 1 6570
Dzwoneczek i uczynne wróżki
powrót do forum filmu Dzwoneczek i uczynne wróżki

Świat pokazany w tej bajce jest piękny, pełen kolorów (animacja jest na najwyższym poziomie). Wszytski ebajki z tej serii uczą czegoś dzieci. Z pewnością jest to bajka dla najmłodszych dzieci ale mi też się bardzo podobała. Jedne z najlepszych bajek jakie widziałam. Filmy z tej serii są bez przemocy więc można je pokazywać dzieciom!

patrycja_s

Na tą bajkę trafiłem przypadkowo(efekt przełączania kanałów niedługo po obudzeniu),ale urzekła mnie piękność i kolorystyka stworzonego świata,ogólny spokój i pozytywność bohaterów,oraz swoista sielanka,że aż można się było wyciszyć wewnętrznie.Film bez jakiejkolwiek przemocy,co mi się dodatkowo bardzo podobało,idealne kino familijne,na spokojną sobotę i nastrojenie na dobry nastrój na resztę dnia.

ocenił(a) film na 9
Skaffim

Ja wypowiem sie w imieniu moich córek 6 i 4 letniej, które Dzwoneczkiem są zachwycone i jest to jedna z ich ulubionych bajek. także w ich imieniu oceniam 9/10

patrycja_s

A ja powiem, że to wg mnie okropna i wk********a bajka, jaką widziałem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones