PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118144}

Ebirah - potwór z głębin

Gojira, Ebirâ, Mosura: Nankai no daiketto
6,2 931
ocen
6,2 10 1 931
Ebirah potwór z głębin
powrót do forum filmu Ebirah - potwór z głębin

Ten to nie horror! To jest fajna komedia przygodowa "dla całej rodziny"... :D Ściągnąłem go sobie w super jakości z aresa i jak nagrałem na płytkę to super mi się na DVD oglądało.

P.S.
Moja ocena 9/10. W odróżnieniu od innych gniotów z Godzillą takich jak Godzilla vs Megalon(1973) lub Son of Godzilla(1967), ten jest o wiele lepszy i ciekawszy, a nie tak jak wyżej opisane gnioty dla dzieci... ;)

pawello1200

Tak, bardzo fajny. Pisałeś o Aresie. Mam mnóstwo Godzilli z Aresa. Najlepsza jakość ma Godzilla vs. Gigan, w wersji japońskiej. Mówie ci Zajebista jakość. Nigdy nioglądałem filmu na DVD w takiej jakosci. Son of Godzilla to rewelacyjny film i ja go doceniam. To już nie amatorszczyzna. Jest bardziej dopatrzony i znakomicie się poprawiło aktorstwo. Które w Ebirahu... jest w miare dobre. A w Sonie gnialne ! Jakość taka jak tu. Monster Zero ma jkość równierz dobrą, typową lat 60. Pozostałe filmy z aresa (o Godzilli) mają przeciętną jakośc. Np. La Invaion De Los Monstruos, Godzilla Raids Again czy Godzilla contra Hedora. Ares to nieograniczone żródło filmów o Godzilli. Tam niestety nie ma Ghidora 1964.... Polecam program, jak i film.

ocenił(a) film na 7
Wolf_01

Sorry, że nazwałem film Son of Godzilla gniotem dla dzieci, ale trochę to dziecinne z tym dzieckiem Godzilli, ale jako film przygodowy to całkiem możliwy, ale żaden film tego typu (Przygodowe, Sci-Fi) nie dorówna produkcji "Ebirah - Potwór z głębin ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones