Film

Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show

2009 1 godz. 30 min.
7,2 1 871
ocen
7,2 10 1871
460
chce zobaczyć
{"id":"452768","linkUrl":"/film/Ed%2C+Edd+i+Eddy%3A+Wielkie+Kino-2009-452768","alt":"Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/68/452768/7651625.2.jpg"}
Pełnometrażowa wersja serialu animowanego "Ed, Edd i Eddy". Główni bohaterowie: głupi i silny Ed, inteligentny i ułożony Chudy Edd oraz arogancki i będący zawsze na luzie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Pełnometrażowa wersja serialu animowanego "Ed, Edd i Eddy". Główni bohaterowie: głupi i silny Ed, inteligentny i ułożony Chudy Edd oraz arogancki i będący zawsze na luzie Eddy, muszą uciekać przed swoimi rówieśnikami, którym poprzez swój najnowszy przekręt, narobili wielkie krzywdy. Z trudem udaje im się zbiec. Podczas swojej ucieczkiPełnometrażowa wersja serialu animowanego "Ed, Edd i Eddy". Główni bohaterowie: głupi i silny Ed, inteligentny i ułożony Chudy Edd oraz arogancki i będący zawsze na luzie Eddy, muszą uciekać przed swoimi rówieśnikami, którym poprzez swój najnowszy przekręt, narobili wielkie krzywdy. Z trudem udaje im się zbiec. Podczas swojej ucieczki Eddy wpada na pomysł, by razem z kolegami uciec do swojego starszego brata. Problem polega na tym, że nie ma on pojęcia, gdzie aktualnie się znajduje. W pogoń za nimi ruszają ich rówieśnicy, a także siostry Ohydki, które chcą ocalić swoich ukochanych Edów.

studio
a.k.a. Cartoon / Voice Box Productions
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show
inne tytuły
Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino Polska
Więcej...
W jednej ze scen można dostrzec, że siostra Kanker o rudych włosach ma trzy oczy.
Na początku filmu Deska posiada wiele zadrapań, ale gdy zostaje ukazany od tyłu część z nich się zmienia, a inne znikają.
W jednej z pierwszych scen Ed zdejmuje swój lewy but, by zabarykadować się przed wściekłymi dzieciakami i przez resztę filmu nosi tylko jeden z nich. Podczas sceny w błotnej dolinie but ponownie pojawia się na jego lewej nodze.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych