PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 170
ocen
6,6 10 1 33170
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

nie da się tego filmu ocenić. Bo ile zła może innemu człowiekowi uczynić nastolatek, wie tylko on. Boże, to się dzieje naprawdę. Taka nam rośnie młodzież, i nie wciskajcie mi kitu, że w Polsce tak nie jest, bo jest! Tzw. "bezstresowe wychowanie" właśnie teraz zaczyna wychodzić bokiem. Sama jestem niewiele po dwódziestce, ale to co w tym filmie zobaczyłam to rzeczywistość, której się boję.
Gdy czasem przechodzę koło swojego dawnego gimnazjum, nie mogę uwierzyć kto tam się uczy. Dzieciaki dosięgające mi do pasa, a przeklinające bardziej niż Franz w "Psach". Istna rozpacz.

Jestem w stanie uwierzyć, że puszczona samopas młodzież jest skłonna zabić za byle pierdołę albo z nudów.

Nastolatek powiniem być karany tak samo jak dorosły skoro umiał zabić jak dorosły.

ocenił(a) film na 8
Nouvelle

I z tą opinią się zgadzam.
W sumie to sama mam 15 lat, ale aż tak to mi się nie nudzi... i jestem w szoku, gdy dzieci z podstawówki idą i przeklinają lepiej niż ja.

Ale to zachowanie, jak w filmie, wyssane jest od rodziców.

the_cranberries

Tak, głównie jest to wina rodziców, którzy zajęci sobą zapominają, że nie są sami, a dzieci jak to dzieci, wymagają uwagi..

Czasem jak idę ulicą i widzę grupkę gimnazjalistów w kapturach to się zwyczjanie boję i profilaktycznie obchodzę ich dookoła.
Nie twierdzę, że każdy "kaptur" jest zły, po prostu niektórzy skutecznie pracują na złą opinię innych. Wiem, bo sama należałam kiedyś do pewnej subkultury, znałam jej działanie itp, więc wiem, że np. metale nie są źli i czasem jak słucham wypowiedzi starszego pokolenia, np. mojej babci, że ci czarni napewną biją i jedzą koty na cmentarzach to krew we mnie buzuje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones