PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693964}

Eden

5,1 1 611
ocen
5,1 10 1 1611
Eden
powrót do forum filmu Eden

do konca dotrwalam . aczkolwiek absurd goni absurd:)))

ocenił(a) film na 3
askenya

Najlepsze było to jak zaledwie 2 dni po katastrofie, już mieli w głowach bara bara, mimo że dzień wcześniej dziewucha opłakiwała rodziców.Byli na wyspie zaledwie 10 dni, a zdziczeli jakby byli tam co najmniej rok:)

Merida83

facet z zakazeniem organizmu , bez wody i jedzenia nagle chodzi o lasce ....cud

ocenił(a) film na 3
askenya

No i jeszcze ta cudowna poprawność polityczna:) Jedynymi obrońcami moralności okazał się murzyn i azjata

Merida83

a koncowka? ten zły został , zeby zginac za popełnione czyny :))) tzn. ze nikt nie przyleci po zwłoki, po szczatki samolotu??? zabiora go za pare godzin:)))

ocenił(a) film na 6
askenya

Nie on po prostu tylko wziął sobie urlop w robocie i został na dłuższe wakacje,a pozostali nie dostali urlopu i musieli wracać do roboty :D

ocenił(a) film na 6
Merida83

Dokładnie to samo pomyślałem.Ogólnie pomysł na film bardzo dobry,super widoki,ale wykonanie niestety słabe.

jazdowicz2666

za to wczoraj widzialam film .....remember , rewrlka a zakonczenie mnie znokautowalo polecam po tym gniocie:))

ocenił(a) film na 6
askenya

Właśnie czekam na ten film z lektorem profesjonalnym,bo na razie jest tylko z Ivona którą się oglądać nie da ;).

jazdowicz2666

ja mam z napisami

ocenił(a) film na 6
askenya

Szkoda bo filmów z napisami nie lubię,dlatego czekam na lektora.Ale jak są już napisy,to i lektor będzie musiał być niezadługo ;).

ocenił(a) film na 5
askenya

o ten film chodzi? http://www.filmweb.pl/film/Remember-2015-723653 jak cos polecasz to odrazu daj linka na FW i napisz gdzie mozna obejrzec. dzieki.

soglif3

tak, o ten film chodzi:)

ocenił(a) film na 5
askenya

Dzieki . Juz obejrzalem ale musze Cie troche zganic za ten mały spojler z koncowka. ;)

soglif3

w zyciu bym sie nie domyslila koncowki:))

ocenił(a) film na 5
askenya

Tzn ja sie nie domyslalem, tylko juz przy tym ostatnim panu K. byłem przygotowany na zwrot akcji. Ale nie szkodzi.Film ogolnie fajny.

ocenił(a) film na 5
askenya

Działająca zapalniczka , trochę to było absurdalne !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones