PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643592}

Edukacja Grace

Girl in Progress
5,8 4 444
oceny
5,8 10 1 4444
5,0 3
oceny krytyków
Edukacja Grace
powrót do forum filmu Edukacja Grace

aaaaaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) film na 5

przyspieszony kurs dojrzewania? dołączyć do ekipy niegrzecznych dziewczyn? obrazić na ich
oczach najlepszą kumpele? takie rzeczy to chyba tylko w Ameryce >.< dzięki Evce jakoś się to
jeszcze oglądało

ocenił(a) film na 7
baciey

Skąd wiesz czy to właśnie nie miało tak wyglądać. To mogło być prześmiewcze. Pokazać schemat filmów amerykańskich może to i parodia miała być?

ocenił(a) film na 7
baciey

Mi się przyjemnie to oglądało wreście jakaś akcja. I chce coś poruszyć macie racje w Ameryce wciąż o tym w każdym filmie , że koleżanka ośmiesza drugą żeby być w lepszej paczce dziewczyn elity ze szkoły. Dla amerykanów to właśnie jest normalne u nich jest inaczej więc poruszają w filmach to do czego sami dążą do sukcesów i prestiżu nawet krzywdą najbliższych u nas tworzą filmy ze sponsoringiem uczennic a u nich z upokarzaniem ludzi im bliskich za cenę bycia kimś "fajnym" uważanym przez jakoś grupę osób. Taka już kolej rzeczy ja tego nie neguję bo nie warto ;) główna bohaterka w końcu doszła do tego ,. że robi źle i jak w życiu człowiek w końcu budzi się ze snu i widzi co jest dobre a co złe.

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

wydaje mi się,że takie rzeczy dzieją się nie tylko w Ameryce...My jako naród też nie Jesteśmy święci i takie rzeczy zdarzają się...po prostu

ocenił(a) film na 9
baciey

Te jej etapy wejścia w dorosłość są nieco przejaskrawione, ale tak miało być. To specjalny zabieg.

baciey

To jest typowe zachowanie pokazywane w filmach młodzieżowych od Innej po Wredne Dziewczyny.
I ta mała uwierzyła że tak trzeba żeby dorosnąć i uwolnić się od chorej matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones