PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518051}
7,3 858
ocen
7,3 10 1 858
Electro Ghetto czas nas odmienia
powrót do forum filmu Electro Ghetto - czas nas odmienia

Czy twórca My, Dzieci z Dworca Zoo i Baader - Meinhof wyreżyswerował taki badziew jak mówi ocena na IMDB??

Kilinski

Wprawdzie oglądałem film bez napisów i zbytnio nie kumałem co tam gadają, ale po mimo tego uważam, że film cieńko piszczy :)

Kilinski

A mi się podoba (obejrzałam bez napisów, ale kumałam, co tam gadają ;)). Dobre hip-hopem podszyte kino. Scena koncertu w więzieniu wymiata :D.

ocenił(a) film na 8
Kilinski

Mówię po niemiecku i oglądałam film, który mi się bardzo spodobał i na pewno obejrzę go jeszcze raz mimo że fanka Bushido nie jestem i nigdy nie będę, historia mnie wciągnęła...

ocenił(a) film na 3
Kilinski

tak, to badziew.

ocenił(a) film na 10
Kilinski

jak dla mnie film był zaje***ty !!! na pewno na moją ocenę wpłynęło to, że już długo przed oglądnięciem byłam fanką Bushido, ale to nie zmienia faktu że film to rewelacja!! polecam wszystkim a w szczególności fanom hip-hopu. Sądzę że niska ocena innych osób jest spowodowana tym, że nie są oni fanami muzyki hip-hopowej i rapu - nie dziwię się, sama niechętnie bym oglądała biografie jakichś rockowych artystów.

www_ewelinajaworska2

Ja ten film obejrzałam wczoraj przypadkiem i jestem nim zachwycona! :) Widze, że jesteś w temacie. Mogłabyś podać mi kilka Twoich ulubionych tytułów jego piosenek? Bedę bardzo wdzięczna! :D

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Jeśli chodzi o Bushido to przesłuchałam jego prawie wszystkie piosenki, jest to naprawdę osoba jakich mało, świetny artysta, nie dziwię, się że zdobył taką popularność i tyle wiernych fanów... dla mnie to ikona ! jeśli chodzi o kawałki które najbardziej przypadły mi do gustu to są to :
Nie wieder
Alles wird gut
Jeder meiner Freunde
Nie ein rapper 2
Theorie & Praxis
Von der skyline zum Bordstein zurück
Leben und Tod des Kenneth Glocker
Mitten in der Nacht
weg eines krieges
Lass mich allein
So mach ich es (ft Sido)
Gangsta Rap Kings (ft Kollegah, Farid Bang)
Hochmut
Reich mir nicht deine hand - w filmie pokazane jak ją pisze
Diese zwei
Berlin most wanted
Schlechte zeiten
ich kann vergeben doch nie vergessen
augenblick
Stress ohne grund
kleine bushidos
panamera flow
vergiss mich
Wärst du immer noch hier
es tut mir leid

Miłego słuchania :) jeśli jesteś zainteresowana tym gatunkiem i tą wersją językową to chętnie podeślę więcej fajnych artystów których warto przesłuchać ;)

www_ewelinajaworska2

Jezu, dziękuję!!! :D
No właśnie z filmu najbardziej spodobały mi się : "Reich mir nicht deine hand", "Ich kann vergaben, doch nicht vergessen" i "Alles wird gut" :D Cały czas je słucham :D
Super, że mi podesłałaś tyle jego utworów :D Zaraz sobie zrobię playlistę i przesłucham wszystkie :D

Jakbyś mogła mi podesłać więcej fajnych artystów będę wdzięczna, możesz to zrobić na priv :D

Jeszcze raz wielkę dzięki i pozdrawiam serdecznie :D

www_ewelinajaworska2

Ja uwielbiam rap, ale akurat nie słucham niemieckiego rapu, nie to że nie lubię, po prostu zawsze dziwnie mi się słucha rapu w innym języku niż polski, angielski/amerykański czy francuski. Słyszałem wcześniej kilka kawałków Bushido jedne były dobre inne nie, ale w tym filmie prawie każdy kawałek mi się podobał. Przyznam, że będę musiał przesłuchać kilka jego płyt. Jest może jakaś płyta gdzie są wszystkie kawałki z filmu? Czy po prostu leciały tam utwory z różnych jego albumów? Wiesz może jak się nazywał utwór ze studia nagrań, jedynie jakaś babka zaśpiewała refren (z którego Bushido nie był zadowolony), następnie sesje przerwał mu prawnik. Chętnie bym posłuchał tego w całości bo był świetny bit.
Swoją drogą wszystkie filmy o raperach/grupach rapowych są dla mnie świetne. Nie ważne czy biograficzne czy fikcyjne. Teraz tylko czekam aż się pojawi film o N.W.A. -zwiastun wywołał u mnie ciarki. Żeby takie filmy się podobały trzeba, przynajmniej trochę lubić rap, ja na przykład nie wyobrażam sobie obejrzeć filmu o Kurcie Cobainie czy Madonnie, bym się raczej męczył, tak jak się męczyłem oglądając Raya z Jamie Foxxem.

ocenił(a) film na 10
Pijany_Mistrz

myślę, że gdzieś na internecie albo jakimś forum znajdziesz wypisane piosenki jakie były użyte w tym filmie. Nie mam niestety czasu puszczać od nowa filmu i słuchać tych kawałków a nie pamiętam już dokładnie jakie tam leciały. W komentarzu wyżej wypisałam najbardziej znane jego piosenki możliwe, że znajdziesz tam większość tych piosenek których szukasz :)

ocenił(a) film na 10
Pijany_Mistrz

może ten link Ci jeszcze w czymś pomoże :
http://de.wikipedia.org/wiki/Electro_Ghetto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones