PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Film to "Cudowny melanż sprzecznośći". Czuję się przekonany przez Kingsleya i Cruz. Duet im wyszedł, niesamowicie zagrali. Warto obejrzeć.

sokoleoko007

Dokładnie, dzisiaj miałem przyjemność obejrzeć jakże melancholijny pokaz miłości niedocenionej przez bohatera, którego grał Kingsley... Nie przypuszczałem, że stać Go na coś tak pełnego uczuć... Pochwała:)

A Cruz, świetnie jak dotąd wypadła, te kobiece kształty dają o sobie znaki gdy się ogląda w samotności takie czułe porządanie...

diobel08

to faktycznie film, który powinno się oglądać w samotności. bez choćby swojej dziewczyny obok .ten film zmusza do myslenia o samym sobie. zwłaszcza jesli przeżyło sie coś podobnego do tego czego doświadczyli Kepesh i Consuela.

sokoleoko007

Szczerze mówiąc myślałem, że przez te trzy lata nauczył się już okazywać uczucia - tyle przecież w tym czasie zrozumiał...
A jednak mimo, że jest tak wygadany kazał jej do ostatniej sceny myśleć że interesuje go tylko fizycznie... A może nawet dłużej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones