PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

pieknych ujec, przemyslen, poziomu gry aktorskiej itd.
Wymiencie, prosze:)

tenszin

no jak dla mnie np. "The Caiter House Rules" na podstawie prozy Irvinga w Polsce znany jako Wbrew Regułom. Z resztą wszystkie filmy Halstrooma mają ten sam niesamowity ciepły klimat.

Private_Witt

"Pomiędzy niebem, a ziemią" Stone'a nijak podobne bo oczywiście są o zupełnie innej tematyce, konstrukcji i ogólnie to lepsze filmy, ale jakoś się nasuwają na myśl.

ocenił(a) film na 8
tenszin

Jak dla mnie poodbne klimaty,a może nawet lepsze odnajduje w "wieczór" "między piekłem a niebem", " Pamiętnik" Piekne filmy.Polecam każdej wrażliwej duszy

paulinka3600

"Cienista Dolina" polecam trzeba zobaczyć koniecznie!!!!!

tenszin

A mi sie kojarzy z apartamentem. Tam tez jest silne uczucie, i do tego jeszcze przepiekna sciezka dzwiekowa.

ocenił(a) film na 6
paolka16

Bez granic z Jolie i Owenem, chociaż ma się nijak co do tematyki lecz warto obejrzeć polecam :)

Bulvie

'Non ti muovere' ("Namiętność). Też z Penelope Cruz :) Tak na marginesie - tamten film ujął mnie bardziej niż Elegia. Więcej prawdziwości, namiętności..Nie wiem sama.

ocenił(a) film na 9
joan_12

"Non ti muovere' ("Namiętność). Też z Penelope Cruz :) Tak na marginesie
- tamten film ujął mnie bardziej niż Elegia. Więcej prawdziwości,
namiętności..Nie wiem sama." - dokładnie tak w 100% się zgadzam !

ocenił(a) film na 9
Biopiotr

Podbijam temat :)

ocenił(a) film na 8
tenszin

Jeśli chodzi o piękne ujęcia i przemyślenia to na pewno "Życie ukryte w słowach" tej samej reżyserki. Zupełnie inna historia ale warta obejrzenia.

pacia99

Hawana Miasto Utracone - A.Garcia
Dobry Rok - R.Scott

ocenił(a) film na 7
R3SUM3

Też polecam "Wieczór", "Między piekłem a niebem" , "Dobry rok", i dodam jeszcze " Wielkie nadzieje" i "Jedwab".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones