plakat filmu Elektroniczny człowiek

Elektroniczny człowiek

Circuitry Man
4,9 107
ocen
4,9 10 1 107
98
chce zobaczyć
{"type":"film","id":111774,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Elektroniczny+cz%C5%82owiek-1990-111774/tv","text":"W TV"}]}
Elektroniczny człowiek
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


W przyszłości, kiedy większość ludzi przeniosła się do podziemi uciekając przed skażeniem, jedną z niewielu przyjemności jakie im pozostały jest swoisty narkotyk w postaci chipa, który można podłączyć bezpośrednio do mózgu. Lori (Dana Wheeler-Nicholson), kobieta ochroniarz, kradnie walizkę takich właśnie chipów i ucieka w podziemia LosW przyszłości, kiedy większość ludzi przeniosła się do podziemi uciekając przed skażeniem, jedną z niewielu przyjemności jakie im pozostały jest swoisty narkotyk w postaci chipa, który można podłączyć bezpośrednio do mózgu. Lori (Dana Wheeler-Nicholson), kobieta ochroniarz, kradnie walizkę takich właśnie chipów i ucieka w podziemia Los Angeles z Dannerem (Jim Metzler), androidem dostarczającym przyjemności, aby później przemycić chipy do Nowego Jorku. W pogoń za nimi udaje się Wtyczkogłowy (Vernon Wells), groźny kryminalista.

Elektroniczny człowiek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.