film

Eli

2019
1h 38m
5,3 19 023
oceny
5,3 10 1 19023
Cierpiący na wyniszczającą chorobę jedenastolatek jedzie wraz z rodzicami do odizolowanej kliniki, aby poddać się eksperymentalnej terapii. więcej mniej
Eli zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Eli
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2019-10-04T10:55:12 https://fwcdn.pl/webv/16/66/51666/thumbnail.51666.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/103/812803/eli___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm

Jedenastoletni Eli (Charlie Shotwell) zmaga się z wyniszczającą organizm chorobą, która pozostaje zagadką dla świata medycznego. Żyjący w izolacji chłopak odbył już wiele terapii, ale okazały się one nieskuteczne. Po wypróbowaniu wszystkich możliwości rodzice Eliego (Kelly Reilly i Max Martini) powierzają los swojego dziecka w ręceJedenastoletni Eli (Charlie Shotwell) zmaga się z wyniszczającą organizm chorobą, która pozostaje zagadką dla świata medycznego. Żyjący w izolacji chłopak odbył już wiele terapii, ale okazały się one nieskuteczne. Po wypróbowaniu wszystkich możliwości rodzice Eliego (Kelly Reilly i Max Martini) powierzają los swojego dziecka w ręce lekarki (Lili Taylor) wykorzystującej eksperymentalne metody leczenia i przyjmującej pacjentów w swoim nieskazitelnie czystym domu. Podczas nowatorskiej terapii Eli doświadcza przeżyć, przez które zaczyna tracić zaufanie do otaczających go ludzi i dostrzega, że dom może skrywać pewną tajemnicę.

dystrybucja
Netflix
studio
Bellevue Productions / Intrepid Pictures / MTV Films / więcej
tytuł oryg.
Eli
inne tytuły
Eli (I) USA
więcej
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 29 stycznia do 12 marca 2018 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kasztan

ocenił(a) film na 4

Dawno takiej slabizny nie widziałem. Poczatek sie tak fajnie zapowiadał, ale czym dalej tym gorzej, a koncowka niczym parodia.

A to śmieszek jeden

ocenił(a) film na 6

ten Eli :P

Mocne 2/10

ocenił(a) film na 2
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

LIE

ocenił(a) film na 7

Film w sam raz na jesienny wieczór z żoną,kiedy starszy dziecior u dziadków a młodszy już śpi. Lekki,bez zbędnej głębi przekazu z fajnym twistem na koniec. Uważam że jedna z lepszych pozycji z tego gatunku w serwisie Netflix.

Trzyma napięcie.