Eliksir

Abadi Nan Jaya
2025
3,8 1,4 tys. ocen
3,8 10 1 1414
4,0 2 krytyków
Eliksir
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Bo każdy kraj chce mieć swoje zombie? Indonezja też. Zombiaki na przyzwoitym poziomie, takie w koreańskim stylu. Ale to wszystko, nic więcej tam nie ma. Scenariusz praktycznie żaden. Film spóźniony o jakieś 10-15 lat, więc jego powstanie w zasadzie nie miało sensu.

ocenił(a) film na 3
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ocenił(a) film na 4

Oglądalem naprawdę wiele filmów o zombie, ale jeszcze się nie spotkałem z tak głupimi bohaterami. W filmie dosłownie po jednym, idiotycznym pomyśle bohaterowie wpadają na jeszcze bardziej idiotyczny pomysł. I tak w koło Macieju. 4 gwiazdki za przyzwoicie zrealizowany film z fajnymi efektami.

... bo ludzie zaczynają być mega wymagający. To typowy film o zombie, żadne wybitne dzieło. To nie ,,Incepcja,,. To tak jakby ktoś oczekiwał wybitnego scenariusza od slasherów. Jak ktoś lubi filmy o zombie, dużo krwi i mięsa plus inne pierdoły, to będzie zadowolony. A jeżeli ktoś oczekuje arcydzieła, to źle trafił.

Gdyby ten film był nagrany z dwadzieścia lat temu, to byłby hitem. Tutaj nie ma co się zastanawiać nad fabułą. To kolejny film o zombie. Koła nie wymyśli się na nowo. Każda produkcja teraz taka będzie.

Muszę jednak oddać, że naprawdę postarali się i ładnie zrobione były zombiaczki. Dodatkowo te wydawane dźwięki....

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ocenił(a) film na 2

Jak lubię filmy o tematyce zombie tak głupszego gniotu nie widziałem od dawna. Na próżno szukać tu sensu w poczynaniach głównych bohaterów

Naprawdę dobry film o zombie. Wyjątkowa sceneria. Dobra gra aktorska. Fajne efekty. Indonezja nie ma się czego wstydzić!

Jak dla mnie jest to solidne kino o tematyce zombie. Przyzwoite charakteryzacje, ciekawa historia, film wciągnął mnie od samego początku. Wiadomo, jest kilka głupotek, fabuła nie jest doskonała, ale całościowo film się broni i cały czas trzyma w napięciu. Jako fan kina o tej tematyce osobiście polecam. Mi się film...

Stare dobre zombie - dokładnie to czego można oczekiwać po chińskim filmie o zombie.
Jedyne ale - to samo co z pociągiem i pociągiem 2 - problem trochę z chińskimi twarzami i nie-amerykańskim językiem, żeby się to swobodnie bez zastanowienia oglądało, ale poza tym zacne widowisko.