PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448247}

Elita

The Clique
5,6 8 677
ocen
5,6 10 1 8677
Elita
powrót do forum filmu Elita

fajny

ocenił(a) film na 7

Mi się nawet podobał, końcówka była nawet fajna. Spodziewałam się, że tak jak w każdym filmie będzie, że zostaną najlepszymi przyjaciółkami, a tu nie. Wogóle fajnie zagrały, a najfajniej jak dla mnie ta Massie.

ocenił(a) film na 10
kami_mia

no tak, widać, że nie czytałaś książek autorstwa Lisi Harrison :) Bardzo ci je polecam (ich tytuły to, po kolei : Elita, Najlepsze przyjaciółki na zawsze, Klub byłych przyjaciółek, Podrywaczka atakuje, Zemsta klasowych piękności) Film to ekranizacja 1 tomu ,,Elita". W drugim Massie i Claire organizują razem imprezę, ale to jeszcze nie przyjaźń. W trzecim Massie zaprzyjaźnia się z Claire, ale wyrzuca z paczki Alicie. Pod koniec ksiażki jes=dnak godzą się i zostają już w piątkę :). W czwartym tomie do Westchester przyjezdza kuzynka Alici niejaka Nina, strasznie mąci i w końcu dostaje za swoje. 5 tom to wycieczka dziewczyn w góry na 3-dniową wycieczkę :) Dużo sie dzieje (m.in. Massie całuje sie z chłopakiem nie zdradzę jakim bo gdzybys chciała przeczytać wyszło by głupio) ps. w 4 tomie Claire też się całuje ale..... Musisz to koniecznie przeczytać. NAPRAWDĘ KSIĄŻKI SĄ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
massie_block

A ja jeszcze dodam, że osoby z zaawansowanym angielskim mogą sięgnąć po resztę książek, jest ich w sumie 15. Tylko pierwsze pięć zostało przetłumaczone na polski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones