PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783050}

Ella i John

The Leisure Seeker
7,3 6 378
ocen
7,3 10 1 6378
6,0 4
oceny krytyków
Ella i John
powrót do forum filmu Ella i John

Bardzo dobry film...

ocenił(a) film na 8

... szkoda, że praktycznie nie jest reklamowany. Na moim seansie były 2 osoby (w tym ja). Nie pasowały mi w tym filmie 2 sceny, choć pierwsza z nich była nawet zabawna:
[SPOILER]
- pierwsza scena - wiec Trumpa, widać było ewidentnie, że twórcy filmu są jemu przeciwni,
- druga scena - przewrócenie się ich koło RV. Zupełnie niepotrzebna scena.

Bardzo mocno polecam ten film. Tam gdzie miało być melancholijnie to było, a tam gdzie komediowo to było zabawnie.

Juna_3

Wiec Trumpa. Zmieniająca się Ameryka. Liberałowie z tradycjami nagle zderzaja się z tą nową Ameryką, która ma nadejść. Podkreślenie, ze Ich polityczny świat odchodzi, tak jak i ten czysto ludzki, że ludzie się starzeją, zmieniają a Oni starają się odnaleźć te smaki, zapachy dawnych chwil, które za nimi. Przywrócenie się miało być elementem komediowym, kobtrapunkt dla tego napięcia co było w tej scenie ale i podkreślenie, że ta ich miłość ma te zabawne aspekty.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Wiem, ale można to było zrobić w inny sposób lub po prostu zagrać naturalnie. Tutaj (2 scena) tego nie było. A przecież cały film zagrali świetnie! Nawet ta ostatnia ich "wspólna" scena była naturalnie zagrana.

ocenił(a) film na 6
Juna_3

Ale to realistyczne, że wykształcony człowiek robi zwrot w stronę Trumpa tylko w przypadku demencji.
Mogło być neutralnie, ale po co? Dla politycznej poprawności? :) Dla pieniędzy fanów Trumpa?

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Mi się nie podobało zakończenie. Totalnie bez sensu.

Maniek_39

To nie była para nastolatków, która uciekła z domu a dwoje ludzi noszących w sobie śmiertelną chorobę. Mieli tak po prostu zawrócić i położyć się i czekać? To by było bez sensu, byli moze i starzy fizycznie ale mieli dość młodzieńczej brawury by postąpić tak jak postapili, jechać w podróż ostatnia.

użytkownik usunięty
JohnTheBrave

Umrzeć razem. Smierc jest czescią zycia, czy może raczej jego końcem. W każdym razie czym nieuniknionym. Niestety, naturalna śmierć razem z kochająca osoba sie nie zdarza. Trzeba to zaplanowac. To była piękne, spokojne odejście. Chciałabym tak odejść

ocenił(a) film na 6

Dokładnie. Myślę tak samo.

ocenił(a) film na 10
Maniek_39

jak dla mnie zakończenie cudne, właśnie pasujące do filmu, takie zakończenie z klasą, chodź prv i ogólnie wobec "tej metody " jestem na nie...

ocenił(a) film na 7
Maniek_39

Koniec filmu ma więcej sensu niż Ci się wydaje...może po prostu czujesz się gotowy na pewne sprawy,co nie jest niczym negatywnym.

ocenił(a) film na 9
Juna_3

piękny, urzekający i mądry film. no i aktorskie mistrzostwo świata - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 9
Szpila_1308

Świetny film naprawdę przyjemnie się go ogląda

Juna_3

Dobrze się składa, bo zamierzam nadrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones