PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 433
oceny
5,0 10 1 22433
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Ale że co?

ocenił(a) film na 1

Czy już nie mają pomysłów na dobre,normalne filmy?

LeSzifre

"co jest teraz popularne?" zapytało Sony.
"Emoji" odpowiedzieli spece od marketingu.

no i powstaje film o jakichś tam ikonkach w telefonie.

ocenił(a) film na 1
ssendas

No niestety. Na razie wydaje mi się, że film będzie niewypałem ale może kolejne zwiastuny mnie przekonają.

LeSzifre

A też podcierasz się przed sraniem? Może poczekaj, aż wejdzie do kin.

sirscruffy

nikt wam nie kaze tego ogladac :D

ocenił(a) film na 1
MatM95

Nikt ci nie każe odpowiadać :D

LeSzifre

Jasne, że mają, ale jak społeczeństwo chce czegoś takiego, to się kręci Emoji Movie, Mordercze Opony czy coś tego pokroju. Zresztą, takie filmy też są potrzebne, żeby móc wyczuć granice pomiędzy na prawdę złym filmem, a na prawdę dobrym.

(Wypowiedź nie poparta obejrzeniem filmu)

Ounterios

Mordercza opona spoko film. Ale raczej społeczeństwo takich takich nie chce. Ja - owszem. Większość filmów jest pomiędzy a granica jest względna i w sumie zbędna. Podoba się, albo się nie podoba. A jak sam pomysł się nie podoba, to się nie ogląda. Simple as f*ck.

LeSzifre

Pomysł na ten film to nie jest nic głupiego (żyjemy w świecie w którym hitem jest film o grubej pandzie uczącej się kung fu). Z każdego pomysłu można zrobić coś fajnego, problem jednak w tym, że zabrali się za to ludzie którzy nie potrafią nic takiego wymyślić.

ocenił(a) film na 9
Kropka308

W teorii tak, w praktyce jeden na milion dziwnych pomysłów ma to szczęście by rozwinąc się w coś dobrego.

LeSzifre

Normalne? tzn? Odgrzewane kotlety?

ocenił(a) film na 6
LeSzifre

to akurat na bajke był dobry pomysł postacie co prawda nie są super i nie zapadną raczej w pamięć ale ogląda sie wporządku

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Film zrobił swoje nawet film o emotkach w telefonie może ukazać kim naprawdę powinno być się w życiu.. I kierowany głównie do dzieci

ColeTurner_2

Dla dzieci można zrobić dobre kino, a nie to... coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones