PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=883}
7,6 89 933
oceny
7,6 10 1 89933
7,0 21
ocen krytyków
Erin Brockovich
powrót do forum filmu Erin Brockovich

Julia

ocenił(a) film na 9

Ten film jest dobry głównie dzięki Julii Roberts. Jest ona świetna w swojej roli i zdecydowanie wiedzie prym wśród postaci filmu. Historia jest bardzo ciekawa i wszyscy trzymają kciuki z Erin. Nie wiem czy bez odtwórczyni głównej roli ten film tak bardzy by przypadł mi do gustu.

użytkownik usunięty
Gaila

Myślę, że to najlepsza rola Julii Roberts. Zero sztampy. Dotychczas ta aktorka nie miała okazji pokazać, co potrafi. Grała albo w smętnych dramatach a la tvn ("Sypiając z wrogiem"), albo w komediach romantycznych (jak ktoś lubi, to ok, ale raczej nie ma tam zbyt wiele do zagrania). A tutaj w końcu mogła udowodnić, że ma nie tylko buzię, ale i talent. :)

Zgadzam sie, ze zagrala dobrze. Jej postac miejscami byla straszliwie denerwujaca. Choc zrobila wiele dobrego, nie chcialabym miec takiej kolezanki w pracy. Ale to dowod, ze rola zostala dobrze zagrana :).

ocenił(a) film na 8
Gaila

Jeśli chodzi o mnie, oglądam filmy głównie dla scenariuszy nie aktorów/aktorek. Choć niektóre osobowości kina podziwiam na tyle, że sugeruje się ich uczestnictwem dobierając seans (lecz zawsze jest to kwestia drugorzędna po scenariuszu i klimacie dzieła).

ocenił(a) film na 8
Gaila

Scenariusz, gra aktorska i teksty w filmie pierwsza klasa. Takich dobrych cytatów nie ma w niejednej najlepszej komedii. Zdecydowanie zostawiam 8 ;)

ocenił(a) film na 10
Gaila

Dla mnie rola Juli to przedłużenie " Pretty women" . Co do oscara, to winna dostać Ellen Burstyn

użytkownik usunięty
maciekb80

Pretty WomAn. Just sayin’

ocenił(a) film na 10

Dla mnie rola Juli to przedłużenie " Pretty woman" . Co do oscara, to winna dostać Ellen Burstyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones