Erin Brockovich

2000 2 godz. 10 min.
7,6 79 414
ocen
7,6 10 79414
19 638
chce zobaczyć
7,0 11
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":11}
powrót do forum filmu Erin Brockovich
  • Gaila ocenił(a) ten film na: 9

Ten film jest dobry głównie dzięki Julii Roberts. Jest ona świetna w swojej roli i zdecydowanie wiedzie prym wśród postaci filmu. Historia jest bardzo ciekawa i wszyscy trzymają kciuki z Erin. Nie wiem czy bez odtwórczyni głównej roli ten film tak bardzy by przypadł mi do gustu.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

Gaila Myślę, że to najlepsza rola Julii Roberts. Zero sztampy. Dotychczas ta aktorka nie miała okazji pokazać, co potrafi. Grała albo w smętnych dramatach a la tvn ("Sypiając z wrogiem"), albo w komediach romantycznych (jak ktoś lubi, to ok, ale raczej nie ma tam zbyt wiele do zagrania). A tutaj w końcu mogła udowodnić, że ma nie tylko buzię, ale i talent. :)

• Zgadzam sie, ze zagrala dobrze. Jej postac miejscami byla straszliwie denerwujaca. Choc zrobila wiele dobrego, nie chcialabym miec takiej kolezanki w pracy. Ale to dowod, ze rola zostala dobrze zagrana :).

• zjonizowany ocenił(a) ten film na: 8

Gaila Jeśli chodzi o mnie, oglądam filmy głównie dla scenariuszy nie aktorów/aktorek. Choć niektóre osobowości kina podziwiam na tyle, że sugeruje się ich uczestnictwem dobierając seans (lecz zawsze jest to kwestia drugorzędna po scenariuszu i klimacie dzieła).

• karolina100 ocenił(a) ten film na: 8

Gaila Scenariusz, gra aktorska i teksty w filmie pierwsza klasa. Takich dobrych cytatów nie ma w niejednej najlepszej komedii. Zdecydowanie zostawiam 8 ;)