PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786216}

Eskorta

Mile 22
6,2 11 830
ocen
6,2 10 1 11830
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Świetny film akcji - na pewno lepszy niż "Zabili go a uciekł VI" (najnowsze MI).
Nie ma żadnej głębi, żadnego pochylania się nad losem bohaterów, żadnych żałosnych problemów egzystencjonalnych - nic co by mogło go zepsuć. Tylko akcja i to świetnym wydaniu.
Filmy o duchach są o tyle ciekawe, że im więcej wiadomo tym gorzej dla filmu. Tutaj co prawda inne 'duchy', ale stwierdzenie równo trafne. Operacje stworzone przez ludzi którzy nie istnieją i o których nie ma śladu dnia następnego a w mediach słyszy się o wycieku gazu :).
M. Wahlberg świętnie się nadaje na nadpobudliwego aspergera a zakontraktowanie na plan Iko Uwais'a to równie celny strzał. O ile nie rozwinął skrzydeł jak w "Raidzie" - ale i nie musiał, nie taka była jego rola
Końcowy zwrot akcji równie szybki co cały film, ledwo się zaczął a już napisy końcowe.

Dostaliśmy film w 100% taki jaki miał być = szybki, ostry, beż żadnych skrupułów i zupełnie niepoprawny politycznie (dzieci na scenie?!) - świetne. Oby więcej takich "szybko strzałowców" :).

ocenił(a) film na 8
miroll

Zgadzam się i też oceniłem ten film na 8. Zauważyłem nie od dziś,że nie warto patrzeć na oceny,bo jakoś tak bywa,że kiepskie filmy mają wysokie noty,a dobre filmy-zaniżone.Myślę,że to jest jak z wielką falą ;) czyli jak idzie fala negatywnych ocen,to z kolei inni sugerują się po prostu innymi,albo też nie chcą się narazić na hejt i nieprzychylne komentarze,łagodnie mówiąc.Źle się dzieje,kiedy sprawdza się stare powiedzenie"Kiedy wejdziesz między wrony,musisz krakać tak jak one".Chyba coś w tym jest i na FilmWeb tak to wygląda ;) miroll,doskonale ująłeś w komentarzu to, co chciałem sam napisać.

Mikrus100

Już nie raz bym się naciął sugerując ocenami.Pamietam jak gimbaza jechała po filmie o Escobarze jaki to nudny a ja z emocji nie mogłem usiedzieć na stołku :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones