PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786216}

Eskorta

Mile 22
6,2 11 830
ocen
6,2 10 1 11830
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Słabo

ocenił(a) film na 4

Nie pamiętam tak słabego filmu z Markiem.Oby nie zaczął grać w takich produkcjach jak Nicolas Cage i inni dobzi aktorzy,którzy występują na stare lata w gniotach.

ocenił(a) film na 5
Arnold_Miller

Do tego jest wkurzający jak nigdy dotąd. Na koniec to się prawie cieszyłem że Uwais wygrał. Chyba nie o to chodziło twórcom tego dzieła.

Arnold_Miller

"Dobzi" :):):):):):):):)

Arnold_Miller

Jeśli "dobzi" grają już w takich produkcjach to gdzie pojawią się...."dobziejsi" ?!?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Arnold_Miller

Skoro ja "cebulaczek" (a nie ukończyłem żadnego fakultetu co nie...przeszkadza mi pisać poprawnie po polsku) to ty na pewno tępy burak. Idź spać gościu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Arnold_Miller

...jak jak kocham ten moment w którym zdaje sobie sprawę po co mnie nie ma długie okresy w internecie ...bajka xP
(mam nadzieję, że dobrze napisałem) xP

ocenił(a) film na 3
Arnold_Miller

he, he... I ten filmowy make-upik na twarzach "twardzieli", podkreślanie ust błyszczykiem i różożwawą pomadką, zrozumiałe, lecz gdy przegięte to wprost komiczne...

ocenił(a) film na 8
Arnold_Miller

Film jest bardzo dobry (ósemeczka).

Co do słabych filmów z głównym aktorem - obejrzyj "Sztanga i cash".

ocenił(a) film na 4
rockman_fw

Sztang i cash bardzo dobry film.Eskorta to kino klasy B.

ocenił(a) film na 8
Arnold_Miller

Tyle, że wspomniany film w porównaniu do "Eskorty" jest nudny.

PS. Wyjaśniam - filmy, bez względu na gatunek, mają dostarczyć widzowi rozrywki (różnej w zależności od gatunku np. sensacja, komedia, obyczajowy). Jeżeli tak, to "Eskorta" zasługuje na 8/10 (czyli na ocenę, którą wystawiłem).

ocenił(a) film na 4
rockman_fw

Twoja sprawa.Dla mnie możesz dać 100 na 10 co mnie to.Dla mnie ten film to gniot i tyle.Każdemu nie musi się podobać to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones