PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 47 669
ocen
6,0 10 1 47669
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

Ktoś coś? Że eternalsi, to disney chce mieć wszystko? Czarnych,białych, azjatów, Gej,lesbijka i facet który czuje się kobietą? albo na odwrót?::PP Bardzo dziwny dobór aktorów. Chociaż i tak będą mieć tonę CGI i na sobie. No ale to i tak kobiecy głos.

ocenił(a) film na 8
toyminator

To nie pierwszy raz kiedy w Mcu kobieta gra męską postać.

toyminator

Ja pi...jeśli, żeby się pocieszyć na duchu, na normalnych mówią "średniowiecze", to to już jest ZDZICZENIE, czyli długo przed średniowieczem.

ocenił(a) film na 8
toyminator

Cóż, jej postać zdecydowanie ma biust, więc chyba jednak -przynajmniej fizycznie - gra kobietę...

ocenił(a) film na 10
toyminator

Ona gra owszem postać która w komiksach jest bohaterem facetem ale tu będzie babką https://www.youtube.com/watch?v=RHSQ20BbH_U jak słychać w tym krótkim wywiadzie Salma mówi "she is an alien" SHE- Ona, zwyczajnie nie trzymaja się kurczowo tego co jest w komiksach i nic w tym złego. Nie wiem czy to oficjalny look bo pokazany był jeszcze jeden https://pbs.twimg.com/media/ECbkDioWsAIP7wl?format=jpg&n... . Mi tylko angelina przeszkadza bo jej nie trawie ale Marveel reszta obsady, Salma którą uwielbiam, mam nadzieje, że się rozkręci i zrobią więcej niż jeden film. A tak btw. to Ajack nie we wszystkich komiksach był facetem.

toyminator

Bo angelina nie cierpi konkurencji

toyminator

A jakie ma to znaczenie kto kogo gra? To przecież ekranizacja komiksu, bajka dla dzieci. Równie dobrze mogliby to zrobić w stylu Muppet Show, albo zastosować pacynki w stylu Jacka i Agatki, a i tak dzieciaki by waliły do kin drzwiami i oknami, bo to przecież Marvela. To nie pretenduje do dzieła wybitnego, tu wszystkie sceny są kręcone w studio na green screenach, z toną kostiumów i charakteryzacji, wszystko i tak będzie ukryte pod terabajtami CGI. Tresowane małpy jak by tu zagrały wyszłoby na to samo...

toyminator

Bo Tilda Swinton grała postać, która w komiksach też była mężczyzną (Ancient One).
I dlatego, że w "Kobiecie na topie" Harold Perrineau grał kobietę. :) (tak, wiem, że to całkiem inny film, zupełnie spoza tego uniwersum - podobnie jak "Mój Nikifor", gdzie Krystyna Feldman grała Nikifora Krynickiego).
Ogólnie, zmienianie płci bohatera może razić - choć mniej wtedy, gdy film okazuje się dobry, niż gdy film okazuje się słaby.

Trojden

Tak samo jak się dowiedziałem po latach ze w chłopakach na Ibizie Perrego grała kobieta:) ale rola świetna na 10/10

ocenił(a) film na 5
Trojden

Był swego czasu nawet Oskar dla kobiety za rolę Męską - Linda Hunt w Roku niebezpiecznego życia.

ocenił(a) film na 7
toyminator

Ale jak to grała faceta? Przecież w komiksach Ajak był płci męskiej, a teraz jest żeńskiej. I to nie jest kwestia Dinsey'a, że zmieniają płeć postaci. W, tak dobrze odebranych i chwalonych, The Boys, Stormfront jest kobietą, a była facetem w komiksie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones