PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395342}

Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam

Evangelion Shin Gekijōban: Jo
7,4 4 281
ocen
7,4 10 1 4281
Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam
powrót do forum filmu Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam

Co to będzie ?

użytkownik usunięty

Wie ktoś może co to będzie ?? Wiem że anime ale czy to będzie kolejny świetny film kinowy po wspaniałym End of Evangelion ?? Jestem wielkim fanem EVY i nie mogę się doczekać kiedy to wyjdzie (cokolwiek to będzie) a jeszcze bardziej chciałbym wiedzieć o czym to bedzie (tytuł mówi że to na pewno będzie evangelion ale o czym xD ). Proszę o jakieś informacje :] Dziękuję

Gdybyś trochę się zainteresował tematem, to byś wiedział ? informacje o tym filmie krążą w sieci już od zeszłego roku. Nie wiem, czego spodziewałbyś się po kontynuacji filmu, w którym cała ludzkość roztopiła się w LCL-u, a przetrwali tylko Shinji i Asuka ? musieliby z tego zrobić hentaja o zaludnianiu planety na nowo... Podtytuł ?Rebuild of Evangelion? mówi sam za siebie. Jest to kinowa przeróbka serialu i ?Air/Magokoro wo, kimi ni?, która w kinach ukaże się w kilku częściach. Składać się będzie ze scen z serialu i poprzedniej kinówki, dokręconych zostanie trochę nowych scen. Całość ma być dla odbiorcy bardziej zrozumiała od oryginalnego ?Evangeliona?. Tak przynajmniej wynika z informacji twórców. Dziś ma zostać udostępnionych kilka nowych informacji i 15-sekundowy zwiastun, więc warto sprawdzać strony o tematyce anime w poszukiwaniu kolejnych wiadomości.

Pottero

A to bylo tak: Shinji odwrocil proces przejscia w stan plynny (LCL) i razem z Asuka powrocili na ziemie jako pierwsi. Koniec. Trzeba sie interesowac tematem:)

użytkownik usunięty
yordi85

Czy zna ktoś przybliżoną datę "normalnego" trailera ? Bo to co wypuścił GAINAX to troszkę żenada. Aha data wydania pierwszego filmu jest zła - pierwsza część wyjdzie bodajże w sierpniu a następne w 2008 roku.

Ps. Fajnie by było żeby twórcy zmienili zakończenie - End of Evangelion był zrobiony super ale zawiodło mnie zakończenie - troszkę smutne i pozostawia straszny niedosyt, ponieważ nie wiadomo co stało się z Shinjim i Asuką :D

użytkownik usunięty

wiesz wystarczy pogrzebać trochę w temacie 'religia w Evagelion'ie'. to co się stało z Shinji'm i Asuką jest porównaniem do Adana i Ewy (albo Lilith -różnie można to rozumieć). także ludzkość powstaje na nowo.

Ta, tylko, ze na swiecie nie zostali tylko Shinji i Asuka, Shinji dal ludziom wybor czy chca powrocic do dawnych postaci czy pozostac jako jednosc w lclu,dlatego kto sie zdecydowal rowniez powrocil jako czlowiek, a w Endzie po prostu na koncu sa pokazani tylko Shinji i Asuka.

No i zakonczenie jest jak najbardziej optymistyczne i definitywne, nie da sie nic tam wiecej dopisac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones