PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492423}

Evangelion 3.33: (Nie) możesz powtórzyć

Evangelion Shin Gekijō-ban Q Quickening
6,6 1 993
oceny
6,6 10 1 1993
Evangelion 3.33: (Nie) możesz powtórzyć
powrót do forum filmu Evangelion 3.33: (Nie) możesz powtórzyć

DVD Release

ocenił(a) film na 6

4.24.2013 !!!!!
http://eva3.0.b-ch.com/blog/3_0/

ocenił(a) film na 7
ktyczynski

24 kwietnia - no to jakiś odnośnik mamy na całe szczęście. Ciekawe, czy Eva 3.0 doczeka się polskiego wydania, czy tym razem będzie z tym kiepsko - mam nadzieję, że jednak tak, choć nie wiadomo kiedy... Na początek trzeba będzie skorzystać z innych źródeł, by to obejrzeć :)

ktyczynski

Niby jeszcze 3 tygodnie ale cholera nienawidzę czekać...
Mam nadzieję, że będzie od razu dubbing angielski, nie wiem dlaczego ale jest to jednak z nielicznych serii gdzie jednak wole z dubbingiem.

ocenił(a) film na 6
Yet11

Dub eng nie będzie jeszcze długo, mam nadzieje że w ogóle. Na eng suby trzeba będzie poczekać koło tygodnia na polskie koło 2.

ocenił(a) film na 6
Yet11

Jeszcze tylko 15 dni!!!

ktyczynski

Taaa, tyle czekałem 2 tygodnie wytrzymam. A co do dubbing to jednak mam wrażenie, że został zrobiony lepiej niż oryginał. Wiem, bluźnie ale... Naprawdę. Dialogi są naprawdę dobrze przetłumaczone, a do tego świetnie zagrane. Widziałem i w oryginale, i po angielsku obie części, i jestem w 100% pewien, ze wolę dubbing. Serio - sprawdź. Jak Unit2 walczy z ostatnim Aniołem i masz tą w okularach (zabij mnie nie pamiętam jak ma) to dialogi są bezapelacyjnie lepsze po angielsku. Jakby więcej emocji oddawały.

ocenił(a) film na 6
Yet11

Ta w okularkach to Maria. Przyznam się że widziałem kilka scen z eng dub i po prostu nie mogłem wytrzymać, fakt na pewno jak obejrzę całość to wrażenia będą inne, ale ciężko mi znieść myśl, że ktoś ze stanów mógł grzebać w jednym z kanonowych dzieł anim japońskiej. No nic Ill give it a shot, maybe.

ktyczynski

Daj temu szanse, naprawdę, naprawdę warto.
Może gdybym znał Japoński było by lepiej ale tak to uważam, że tym razem ang > jap.
A jest to dla mnie bardzo rzadkie. Jedynym innym tytułem, który podobał mi się bardziej po angielsku niż w oryginale był Cowboy Bebop. A tak to jednak bezsprzecznie oryginał ;)

ktyczynski

No i jest, 24.04... Już się zaczeły pojawiać na torrentach różne wersje.
Czekam na 1080!

ocenił(a) film na 6
Yet11

Na Nyaa.eu jest już w 1080. Sam ściągam 3 różne wersje ( h264, mp4, hi10p) zobaczymy która najlepsza, a właściwie do której pasują jedyne obecnie wypuszczone eng subby :)

ktyczynski

No widziałem, jak coś dopasujesz daj znać.
Byłbym wdzięczny ;)

ocenił(a) film na 6
Yet11

A więc tak, jedyną wersją do której pasują napisy jest 490p , czyli ten pierwszy rip który wyszedł. Jak chcesz podeślę Ci linki do torrenta i subby. Ściągnąłem tez wersję 1080p i dwie 720p wszystkie wyglądają świetnie, dlatego polecam ściągać 720p bo szybciej wejdzie synchr napisów. AAA no i właśnie ś też pierwsze polskie napisy, ale nie pasują one do żadnej wersji :P

ktyczynski

Polskie fuj fuj. A tak to czekam na napisy do 1080.
Nie ma szans abym czekał tyle a potem zmarnował to oglądając w low quali. To ląduje w FullHD na rzutnik, na ścianę ;).
Tak czy innaczej dziękii, poczekam ;)
Jak coś znajdę pasującego (1080) to na bank dam znać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones