PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638608}
4,7 4 637
ocen
4,7 10 1 4637
Everly
powrót do forum filmu Everly

Bałem się tego filmu przez wzgląd na ocenę. A okazało się, że od początku do końca bawiłem się dobrze przy tym filmie. Nazwałbym to czarną akcją/komedią. Najważniejsze to to, że w Everly ciągle coś się dzieje.

butryk_2

tak samo jak w kinie spod znaku Bollywood...i doprawdy nie wiem co gorsze

ocenił(a) film na 2
tisoc

gdyby tylko twórcy wiedzieli co dokładnie chcą nakręcić, natomiast mam wrażenie, że kombinowali w trakcie i wyszła.... kupa z tego niestety

ocenił(a) film na 8
butryk_2

Przednia zabawa - toż to bardzo dobry pastisz kina akcji i tak powinien zostać zaszufladkowany a jeżeli nie to u mnie tak zostanie, no i moja ulubienica, do tego, w roli głównej - dołączam do Twojej wypowiedzi i oceny - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 6
butryk_2

Dokładnie, film całkiem przyjemny, jeśli ktoś dodatkowo lubi japońskie klimaty (vide pojawiający się Masochista i Sadysta) będzie ukontentowany. Plus za cycki, plus za flaki, plus za rozpierduchę.

ocenił(a) film na 5
sadomaster

Dałem 5/10. Wbrew wszystkim negatywnym opiniom film nie jest zły - dużo krwi, trup ściele się gęsto, azjatyckie zajawki, Salma mimo upływu lat "trzyma się" świetnie no i ani przez chwilę się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 2
butryk_2

gdyby tylko twórcy wiedzieli co dokładnie chcą nakręcić, natomiast mam wrażenie, że kombinowali w trakcie i wyszła.... kupa z tego niestety

pawelex

Film rzeczywiście jest lekko nagięty. Plusy ma dwa; tempo oraz naturalną, niewymuszoną grę Salmy, czego niestety nie można powiedzieć o Twoi faworycie.

Większość ról Stallone ogrywał w tak nadęty sposób, jakby miał w d*pie międzykontynentalną rakiętę MX. hah ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones