PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644064}

Ewolucja planety małp

Dawn of the Planet of the Apes
7,0 89 913
ocen
7,0 10 1 89913
7,0 28
ocen krytyków
Ewolucja planety małp
powrót do forum filmu Ewolucja planety małp

Ludzkie małpy.

ocenił(a) film na 5

Oglądając ten film nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że to historia o ludziach w małpich skórach. Dlaczego? Dlatego, że przypisano małpom tak wiele ludzkich cech.

cyfrowy_baron

No dziwne żeby było inaczej, skoro to film o inteligentnych małpach. Ręce opadają.

ocenił(a) film na 5
jacob_filmweb

No rzeczywiście, twoja pusta i pozbawiona jakiejkolwiek treści wypowiedź jakże mnie oświeciła. Masz rację, ręce opadają jak się czyta takie wypociny jak twoje nic o niczym.

cyfrowy_baron

O JEEEEEJ, uważaj, bo się wzruszę.

ocenił(a) film na 5
jacob_filmweb

A jednak cię ubodło, bo się odezwałeś. Byłbym niezwykle zdziwiony gdyby ktoś tak niedojrzały emocjonalnie, był w stanie się wzruszyć.

cyfrowy_baron

Ja pie*. Ludzie na filmwebie mnie przerażają. Tak, gaworz sobie dalej, ja posłucham :D

cyfrowy_baron

I mówi to osoba, której treść wypowiedzi jest iście wyborna. Trochę beka.

ocenił(a) film na 5
regox

Aż się cisną na usta słowa: "I kto to mówi". Sens twojej wypowiedzi zwalił mnie z nóg. Tylko... O co ci właściwie chodziło? A tak. Przecież sam tego nie wiesz...

cyfrowy_baron

Mów jeszcze, mów. Taki mądry jesteś, tak. Inteligentny. Marzenia nie bolą, pamiętaj.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Inteligentna małpa to inaczej człowiek (homo sapiens). Czego się spodziewałeś? Więc nie obrażaj ludzi jeśli odpisują Ci, że ręce opadają podczas, gdy sam napisałeś gafę i teraz zgrywasz internetowego bohatera.

ocenił(a) film na 5
Wojtini21

Homo sapiens znaczy człowiek rozumny, a nie rozumna małpa. Rzeczywiście, mamy tutaj stado inteligentów.

ocenił(a) film na 5
Wojtini21

Homo Sapiens to z łaciny i znaczy człowiek rozumny. Czyli to taki gatunek ssaka z rodziny człowiekowatych, z łaciny - Hominidae. Człowiekowate to rodzina ssaków naczelnych. Szympans też jest z rodziny człowiekowatych. To jednak nie znaczy inteligentna małpa, tylko jak już wspomniałem na początku - człowiek rozumny.

Ależ mi się trafiło stado ignorantów za rozmówców.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Dziwne, ale niektórym inteligencja kojarzy się tylko z ludźmi. Cóż za beznadziejny brak wyobraźni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones