Po prostu, co tu więcej pisać. Jeśli komuś odpowiadała jedynka na tej również się nie zawiedzie, jak dla mnie lepsza, bardziej emocjonalna z całą pewnością a postać Ceasara to już naprawdę coś co zapamiętam na zawsze. Ostatnia wymiana zdań między przyjaciółmi i słowa w niej zawarte puentują cały film jak również rzeczywistość.
Popieram w 100%!
W pierwszej części mieliśmy bardzo dobre wprowadzenie, jak z resztą tytuł mówi "genezę".
Dwójka ku mojemu zdziwieniu trzyma mocno poziom a fabuła bardzo sprytnie się rozwija.
Fakt, momentami możemy przewidzieć co się wydarzy, zwłaszcza kiedy mamy w pamięci jeszcze poprzednią część, jednak zdecydowanie również trzyma w napięciu od początku do samego końca.
Tym którzy oglądali "Genezę..." "Ewolucja..." na pewno się spodoba. Jeśli pierwsza część się jednak nie podobała, druga raczej też nie przyciągnie.
A tym którzy dopiero mają w zamiarze obejrzeć oba filmy gorąco polecam, ponieważ zdecydowanie cała historia może zapaść w pamięć pozostawiając miłe wrażenia z seansu :)